"Fener'e maçı sattık" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Fener'e maçı sattık"

Cevap: "Fener'e maçı sattık"

Mehmet Özdilek Beşiktaş'a, Bülent Uygun'da Fener'e. Ne iğrenç bir lig bu. Sonrada gelmiş transfer,teknik adam, yönetim konuşuyoruz. Hepsi palavra. Herşey önceden planlanmış senaryo biçiminde gelişiyor.

Bende bir başkan, yönetici ve ya da bir futbolcunun yakın arkadaşlarına vs dediğini sandım.

tribün amigosuymuş pehh burdan iş çıkmaz

Satti satmadi bir tarafa da, beni en dusunduren olay su. Yahu bilmem kac sezonunda Trabzon beni ligden dusurdu demek ne demek yahu? Bilmem kac tane takima yenilmissin o sezon bir tek son mac oldugu icin mi Trabzon'a salliyorsunuz? Son Trabzon macinda "Trabzon, olamazsin sampiyon" gibi bir seyler demislerdi. Nasil zihniyetdir anlamak mumkun degil.

Kendinizi modern göstermeye çalıştığınız, o çaldığınız trompetler... modern görünümlü kasaba ayıları.

Esas şüpheli maç , Kayserispor-FB maçı..

1.Kayseriye satılan oyuncu NEDEN FB ye karşı oynamaz.?

2.FB den Kayseriye giden KİRALIK KALECİ NEDEN OYNAR..??

Acaba gelecek sene geri ,dönecegi FB ye iyi HİZMET etsin diyemi..

Bu konu UEFA ya taşınırsa , her 2 kulübunde başı agırır, zira AVRUPADA şikeler MADDİ delillerden çok KANAAT e göre ceza veriyorlar..

Eh bu Kayseriyle FB in yaptıgı ANLAŞMA , hangi uluslar arası AHLAK ve YASALARA uyuyor..

Kayseri iddialı takımlarla yaptıgı maçlarda ,FB ye yenildi,T.Sporlada BERABERE kalmışlardı , bu bile yeter o anlaşmanın bir kopyası TFF ye verildimi, ? Veya TFF in o anlaşmayı onayladıgı , varmı bütün bunlar MİDE BULANDIRAN olaylardır..

Eger bu anlaşma TFF tarafından bilinmiyorsa bu gizli ŞİKEDİR. .

TFF de biliyorsa dahada kötüdür..

Satılan oyuncuyu oynatma, kiralık oyuncuyu OYNAT varmı öyle dünyada bir örnegi..

Siz ES-ESi bırakın oradan pek bir şey çıkmaz ama bu olay ,T.SPOR taraftarlarından 10 bin İMZAyla UEFA -FİFA-ABligi parlementosu- na yollanırsa nasıl ses çıkacagınıda GÖRÜRSÜNÜZ...

Dagdaki bir çoban bile AHİMden , milyon EURo kazanabiliyorsa , bu işte epey ses getirir muhim olan TÜRKİYEDE seni dinlemiyen ve ADALETİ ,tam yerine getirmiyen kuruluşalara karşı AHİM ve benzeri kurumlarda ,ON MİNUTE derler...

Burada MEYDANI boş bulanlara , karşıda yapılacak tek şey bu ŞİKAYETLERDİR...

Saygılar..

Bunların bi işler çevirdikleri çok belli ama amigoların duyacağı kadar amatörce yaptıklarını sanmıyorum

maç satma komplo teorilerinden bıkmakta haklısınız da beyler bu ülkede de çok temiz futbol oynandığı söylenemez bir kaç sezon önce 28 haftada 19 puan takımlar son 6 haftada 18 puan toplayıp kümede kalmadımı ? sebat rize bursa maçları ? unutulmadı bunlar.. Aziz yıldırım ben maçların sahada oynandığını sanıyordum demedi mi ? evet paranoyak olduk herşeyde bir pislik arıyoruz ama.. futbol camiasıda insanların bunları düşünmesi için herşeyi yaptı..

Üst Alt