fenerium tarafından kazıklanmış olma ihtimalim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

fenerium tarafından kazıklanmış olma ihtimalim

Tüh sana Allah cezanı versin.

Utanmadan bir de Uefa kupasının yıldönümünde açmış böyle rezalet bir konuyu.

Resmen provokasyon. Bu herif bir de Galatasaray Efendisi. Direk kellesi sallanmalı.

sent via GSC

Sen ne kadar kötü niyetli bir adamsın böyle! 17 Mayıs durumu aklımdan bile geçmedi. Tamamen tesadüf. Ruhun kirli olduğu için beni art niyetli sanıyorsun. 50 TL‘em risk altında. Fenerbahçeliler parama konmuş olabilir. Konuyla ilgili destek olacağına ne kadar üzücü şeyler yazıyorsun!

Sen ne kadar kötü niyetli bir adamsın böyle! 17 Mayıs durumu aklımdan bile geçmedi. Tamamen tesadüf. Ruhun kirli olduğu için beni art niyetli sanıyorsun. 50 TL‘em risk altında. Fenerbahçeliler parama konmuş olabilir. Konuyla ilgili destek olacağına ne kadar üzücü şeyler yazıyorsun!

Umarim o 50 TL'ne konmuslardir.

Bir de yag gibi üste cikmaya calisiyorsun hala MK. Senin yerine ben utandim.

Şike yapan kulüp 1₺'ye de konar üstad, soğuk su takdim edelim.

images

Üst Alt