Fenerium'da Arda ürünleri! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerium'da Arda ürünleri!

Cevap: Fenerium'da Arda ürünleri!

Ey Yavrum ARDA'MMM

Sen nelere kadirsinn :)

Buda senin ne kadar büyük bir topçu olduğunun göstergesidir..

Kıskananlar çatlasın !

Aslında bunlara karşı olarak guizanın türkiye kupasına sarılan resminin montajlandığı görüntüyü koyup ''Bu tesadüf bitmez'' yazmak lazım ama değmez..

Arda'nın saldığı korkuya bak :eek:

Bu arada anlaşıldı. Ben bu filmi önceden izlemiştim. Tek maçla dünyanın gazını alan fener mayıs'ta yine hüsran yaşayacak :eek:

ku%C5%9F+beyinli.jpg

Futbol artik buyuk bir finansal sektor...Eline gecen her firsati nakit paraya cevirme sansini degerlendiremessen ondan sonra banka kredisi, stat yapimi icin avrupada turkiyede finansman, kredi, para babasi pesinde kosarsin...Ozellikle rakibini yenmisken isin esprisine kacip (abartmadan) bu firsati degerlendiren kigili yonetimindeki fenerium'u tebrik etmeli...Keske aynisini 2000de galatasarayda yapsaydida suandaki mali bilancosunu bu hallerde gormeseydik.....Belki bu yuzdendir fenerium yillik cirosu gsstore ve bjkstore unkinin 2 katindan fazla

öyle yada böyle adamlar taraftara oynamayı çok iyi biliyorlar

bizimkiler koskoca uefa kupasının pazarlamasını bile yapamadılar...

fener uefa şampiyonu olsaydı adım gibi eminimki uefa ve süper kupa finalinin bluray'ini bile çıkartmışlardı çokdan....

hatta feneriumlarda uefa ve süper kupanın minyatürünü falan satarlardı çoğu taraftarda alırdı.

akıllıca Kiğılı nın elinin deydiği apaçık ortada Fenerium tekrar canlandı.Maç günü stad çevresinden alışveriş yapanlara bayrak hediyesi falan gayet güzel oldu.İçeri girmek bir dert çıkmak bir dertti müthiş bir ciro yaptı.

daha geçen sene 15-20 milyon euro teklif ediyordu aziz ne oldu? babayı alınca haydi vuralım ardaya. bitirelim ardayı. nereyi açarsak açalım hangi gazeteyi okursak okuyalım arda çok üzgün, arda çöktü, arda bitti, bir yıldız geldi ve geçti türk futbolundan falan filan. ne diyorsunuz yahu? bu çocuk daha 22 yaşında. sen daha bu yaşta o çocuğun üstüne böyle seviyesizce ve basit espri bile diyemediğimiz şeylerle gelirsen tabiki bu kadar yükü kaldıramaz.

Ama burada en çok yük bize düşüyor. ardayı her ne olursa olsun desteklemeliyiz kurtlara kaptırmamalıyız.

Arda Arda TURAAAAN büyük büyük KAPTAAAAN !

Kayahan'ın "Mor Menekşe" şarkısının isim hakkını satın almaya karar verdi.

Kayahan Saracoğlu'nda bu şarkı çaldığı için çok üzüldüğünü söylemişti ve keşke yazmasaydım o şarkıyı demişti.Bakalım şimdi ne yapacak.Eğer o şarkının hakları hala Kayahan'da ise satmaz... :)

Bak bu hoşuma gitti , yaratıcı olmuş valla

Futbol zaten böyle birşey , çok fazla ciddiye almayacaksın , ciddiye alırsan zevk alamazsın :)

Türkiye Kupasını bu senede alamazsanız bizde ARD ARDA 27 kere tişörtü bastırırız artık hatta 27 senedir kupayı alan tüm takımlar yapar bu işi :asd:

Ne büyük bir kompleksmiş bunlarınki. Adamlar CL şampiyonluğuna bedel görüyolar bizi yenmeyi.Kıymetimizi bilelim,bu kadar önemliyiz.

Kolay gelsin. Hayırlı uğurlu olsun. Bol kazançlar dilerim ben bu işlerinde.

Seneye inşallah o kazandıkları boğazlarına dizilir.:)

Aslında bizde "çocuk 27 oldu" gibi birşey mi yapsak?

Bu sene Türkiye Kupası'nı aldıktan sonra.:D

Üst Alt