Fenerium'da Arda ürünleri! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerium'da Arda ürünleri!

Cevap: Fenerium'da Arda ürünleri!

artık spordan çıktı mevzu görüldüğü gibi. dayak istiyorlar dayak. 2 tane fener formalıyı sokakta komaya sokacaksın haberlere de çıkacak ondan sonra bildiğin çatışmaya sokacaklar milleti istedikleri o. yalnız fenerlinin korkaklığını da herkes bilir, ben olsam bu kadar üzerine oynamam rakibin, yarın sami yen'de %80 yener o zaman dalgamızın alasını geçeriz. bunlar şimdi hiç yenilgiyi düşünmeyip dalgasına bakıyor ama yenildiklerizaman ben olsam Galatasaray Store'dan ''fenerin anasının ...... nasıl yırttık'' diye tişört basarım.

hakediyorlar artık, işin cılkı çıktı.

hatta şimdiden;

''souness bayrağı ananızın ... dikti''

''hakan şükür zamanında kütür kütür .....''

gibi tişörtler basardım bile.

böyle alttan almakla, terbiye ahlak arayışıyla bu iş çözülmez. karşıda resmen lanetlenmiş ırk gibi bir topluluk var. bunların derdi dayak, dayakla adam olur ve de böyle imansızca hakkından gelebilirsin bunların.

Şampiyon olunca dalgamı geçerim fakat hiçbir oyuncuya yapılmaması gereken şeyler. Bence Galatasaray Klubü'nün Tazminat Davası açması gerek. Bunlar çok yıpratıcı ve çocukça şeyler.

aslında hakaret olmadığı sürece güzel şeyler misal bizim yönetim geçen sene kadiköy derbisi için fenere laf atıp çıldırın geliyoruz tshort'u çıkarmıştı.

bayada satmıştı biliyorum ama onlar bu konuda daha çok taraftara oynuyorlar bizimkiler pek uğraşmıyor daha doğrusu fazla muhattap almıyor ezikleri :))

misal o 6-0 tarifesinden hemen sonra bas 7-0 tarifesini saraçoğlu tepesine bile kapak olurdu ama sallamadı bizimkiler.

ama bizimkiler birşey yapsa anında cevap gelir çünkü ezikler, kompleksliler, gaffurlar :D

Bari kelimeleri doğru yazsalar. ''Ard arda'' yazılmaz, ''art arda'' yazılır.

bence şarkının patenti alındıysa şayet gayet esprili bir durum ama ard arda t-shirt ü saçmalık

Koca koca adamların oturup uğraştığı şeylere bak. Öyle taraftara öyle yönetim aslında. Allah akıl fikir versin.

Arda öyle büyük bir futbolcu ki rakip takım bile reklamını yapacak kadar küçülüyor.

fener kadar ezik bir camia görmedim. Düşünün Real in Messi ili tişört çıkartması veya Barça nın C. Ronaldo ürünleri çıkarması ne kadar komik ve dünyaca alay konusu olurdu.

fener her yerde rezil valla yapsınlar da gülelim. Parayla alamıyorlar belki Tshirt de Arda yazarsa fener satış yapar taraftarı da mutlu olur.

Arda öyle büyük bir futbolcu ki rakip takım bile reklamını yapacak kadar küçülüyor.

fener kadar ezik bir camia görmedim. Düşünün Real in Messi ili tişört çıkartması veya Barça nın C. Ronaldo ürünleri çıkarması ne kadar komik ve dünyaca alay konusu olurdu.

fener her yerde rezil valla yapsınlar da gülelim. Parayla alamıyorlar belki Tshirt de Arda yazarsa fener satış yapar taraftarı da mutlu olur.

Arda´nin sayesinde para kazaniyorlar iste. :D

Sezon öncesi Ardayi transfer edemeyince onlarda Tshirt bastirmis iste. :)

Bu arada Tshirler cikmis :

9148697.jpg

Kupalarla ilgili bir ürün ortaya çıkartamıyorlar çünkü kupaların çok eskilerde kalmış parlatsan da,cilalasan da işe yaramıyor.

Avrupa'da sıfırsın onunla ilgili bir ürün de yapamazsın.

Büyük bir futbolcun yok onu da geç.

Platini'nin meşhur büyük takım-küçük takım mantalitesiyle GS gibi büyük bir takımı yenmenin gururuyla ürün yapıyorsun sonra da "en büyüğüm" diyorsun.

Senin varolma amacın, kaynağın GS ise nasıl en büyüksün?

Tarif edilemez büyüklüğün bu mu yoksa :)

Kupalarla ilgili bir ürün ortaya çıkartamıyorlar çünkü kupaların çok eskilerde kalmış parlatsan da,cilalasan da işe yaramıyor.

Avrupa'da sıfırsın onunla ilgili bir ürün de yapamazsın.

Büyük bir futbolcun yok onu da geç.

Platini'nin meşhur büyük takım-küçük takım mantalitesiyle GS gibi büyük bir takımı yenmenin gururuyla ürün yapıyorsun sonra da "en büyüğüm" diyorsun.

Senin varolma amacın, kaynağın GS ise nasıl en büyüksün?

Tarif edilemez büyüklüğün bu mu yoksa :)

Bu bir pazarlama stratejisidir , bu sene beşiktaşı 2-1 yendiğimizde 6. üst üste 2-1'lik galibiyetimizdi , yönetimde boş durmadı ve bu anlamlı galibiyeti İkidebir yeniyoruz diye ve altlarınıda 6 maçın tarihlerini yazarak hoş bir tshırt çıkarmışlar dı zannedersem de iyide bir satış cirosuna ulaştılar

Ben Arda'nın yerinde olsam bu duruma hiç kızmazdım.Aksine sevinir ve hırslanırdım.Koskoca fb!!! işi gücü bırakmış bir futbolcuyla uğraşıyor.O kadar küçüldüler artık.Bu formaları alacak bi sürü de fenerli var.Allah akıl fikir versin.Mayıs ayındada Arda size bir forma basar artık :)

Gerizekâlılık parayla pulla değil. Arda'ya da ders olsun bazı ikiyüzlüleri gördüğü yerde selam sabah vermesin, görmezden gelsin artık!

Üst Alt