Feridun Tankut: "Galatasaray'ı uyarmıştım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Feridun Tankut: "Galatasaray'ı uyarmıştım"

181220171244099824890_2.jpg
[FONT=pt_sansregular]

Karabükspor'dan olaylı bir şekilde ayrılıp Galatasaray'a gelen Igor Tudor, dönemin Karabükspor Başkanı Feridun Tankut'un büyük bir tepkisini çekmişti. O dönemde Tudor'un Galatasaray'a katkı sağlayamayacağını ifade eden Tankut, verdiği özel röportajda "Vay Galatasaray'ın haline" ifadelerini kullanmıştı.
[/FONT]

[FONT=pt_sansregular]Tankut'un bu röportajının üzerinden 10 ay geçti ve Tankut, Galatasaray'ın veda ettiği Tudor hakkında yine açıklamalarda bulundu. Galatasaray'ı o dönemde uyardığını ifade eden Tankut, "Bu olaylar geliştiği zaman da Galatasaray'ı Tudor konusunda uyarmıştım, Tudor çok zor bir adam." [/FONT]

[FONT=pt_sansregular]Tankut, daha önce verdiği röportajda "Tudor, meğer bize yaptığını daha öne Hajduk Split ve PAOK'a yapmış" diye konuşmuştu..[/FONT]

Bizde ayrilma sebebi tamamen farkli. Agizi olan konusuyor konu Galatasaray olunca. Medya ve taraftar bu kulübü el birligiyle samar oglanina cevirdi.

Üst Alt