Fernandes Borsaya Bildirildi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernandes Borsaya Bildirildi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Manuel Henrique Tavares Fernandes'in transferi konusunda Valencia CF SAD kulübü ve oyuncu ile anlaşma sağlanmış olup; Valencia kulübüne sözleşme fesih bedeli olarak 2.000.000.Euro ödenecektir. Fernandes ile 3 yıllık yapılan anlaşma şartlarına istinaden oyuncuya;

2011-2012 sezonu için 2.000.000.Euro,

2012-2013 sezonu için 2.100.000.Euro,

2013-2014 sezonu için 2.200.000.Euro ücret ödenecektir.

Cevap: Fernandes Borsaya Bildirildi!

Kardeş keşke Fernandes'in kendi sitesinden alsaydınız sahtesini yollamasınlar. :) :) :)

Bu Tupcu rakip takim baskanlarini bezdiriyor, tamam lan al ama sus diyip bitirtiyor transferi bence. Ersan transferinde olduğu gibi.

18 e alıp 2 ye verdi valencia vay be 100 yılın kazığını yedi bu arada beşiktaş ne kadar önceleri rezalet olsada transfer politikası şimdi bir o kadar iyi

2 milyon avro ya ben inanmiyorum inanmak istemiyorum 16 milyon avro zarar ile kim satar oyuncusunu bkz: fener guiza adam hala kadroda :D , ama fernandesi cok begenirim turkiye liginin en iyi orta saha oyuncu bence :)

Bjk'nin izlediği politika çok doğru.Adamları satın alma opsiyonuyla kiralıyorlar beğenirlerse alıyorlar.Ersan,Manuel Fernandes örneğinde olduğu gibi.Tutmazsada geri yollarlar zararları olmaz.Birara bu işi bizde denedik ama maalesef başarılı olamadık bu sistemde:eek:

2 milyon euroda şaşılacak ne var? Mehmet Topalı 5e satmıştık.Bu adam onun yedeğinin yedeği olduğuna göre 2 milyon etmesi normal

2 milyon euroya aldılarsa ii iş çıkartmışlar. Ama işin aslı öyle değildir. Fon olayları falan vardır kesin.

Fernandes istikrarsız ama kaliteli futbolcu. Gününde olursa iyi oynuyor.

8 milyon euro opsiyonu olan oyuncuyu 2 milyon euro'ya almak çok enteresan. İstikrar sorunu olan bir oyuncu olsa da bu fiyata daha iyisini bulmak mümkün değil, iyi iş çıkarmış Beşiktaş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt