Fernandes işi resmen bitti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernandes işi resmen bitti!

Beşiktaş, görüşmelerini sürdürdüğü Manuel Fernandes'in transferinde mutlu sona ulaştı.

im585z.jpg

Siyah-Beyazlılar, Valencia’dan başarılı futbolcunun bonservisini 2 milyon 200 bin Euro’ya almayı başardı. Özellikle Tayfur Havutçu’nun ısrarla istediği Portekizli yıldızın işini ucuza bitiren Siyah-Beyazlılar’ın Manuel Fernandes’le de 3 senelik sözleşme imzalayacağı öğrenildi. Bu arada Kara Kartallar’ın Rapid Wien’de görev yapan Veli Kavlak ile Tanju Kayhan’ı mercek altına aldığı ve görüşmelerin başladığı bildirildi.

Fanatik

Cevap: Fernandes işi resmen bitti!

8milyon opsiyonu olan bi adam nasıl 2ye alınır ya.eğer 2 ise hiçbişe değil.5 bile verilir Fernandese.

2.2 milyon mu :happynew: yok artık bedava alsalarmış,habere bak nerede 8 milyonluk opsiyon

Yalandır büyük ihtimal.Almış olabilirler ama 2.3m olması imkansız,daha geçen serdal adalı bizi aşar dedi bonservisi.

Beşiktaş'da Fenerbahçe gibi 2 senedir, aldığı oyuncuların fiyatını yalan söylüyor basına. Bunun finansal bir oyun olmadığını, liseye giden fanatik okuyan ergenler yer ancak. Geçen sene Fenerbahçe'nin Stoch'a toplam 6 milyon pound bayılıp, 2-3'e aldık demesi gibi. Geçiniz.

Beşiktaş'da Fenerbahçe gibi 2 senedir, aldığı oyuncuların fiyatını yalan söylüyor basına. Bunun finansal bir oyun olmadığını, liseye giden fanatik okuyan ergenler yer ancak. Geçen sene Fenerbahçe'nin Stoch'a toplam 6 milyon pound bayılıp, 2-3'e aldık demesi gibi. Geçiniz.

Ya da Guti'ye senelik 2 ödüyoruz falan.

Ya da Guti'ye senelik 2 ödüyoruz falan.

Neye dayanarak söylüyorsunuz bunu ? İMKB'ye yanlış fiyat göndermenin cezası var. Öyle bişey olsa ceza alırdı Beşiktaş. Kafanızdan uyduruk şeyler yazmayın buraya lütfen. :)

Neye dayanarak söylüyorsunuz bunu ? İMKB'ye yanlış fiyat göndermenin cezası var. Öyle bişey olsa ceza alırdı Beşiktaş. Kafanızdan uyduruk şeyler yazmayın buraya lütfen. :)
Tabi canım,kulüpler %100 şeffaflık ilkesiyle çalışıyor,İMKB de kulüplerin bilançosunu tutuyor dimi zaten.

Sen git Fanatik oku ve inanmaya devam et. Benim ne yazıp, ne yazmayacağıma da karışma.

Ben Fanatik gazetesinin yazdığına inanmıyorum zaten ama senin yazdığın çok ilginç. Sanki Beşiktaş'ın yönetim kurulundan talimat gelmiş gibi Beşiktaş 2 senedir basına yalan bonservis bedeli söylüyor diyorsun. Neye dayanarak söyledin onu merak ediyorum.

Üst Alt