Fernandes takım arıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernandes takım arıyor!

Teknik direktör Carlos Carvalhal'ın kadroya almadığı Manuel Fernandes, Beşiktaş'tan ayrılmayı kafasına koydu. Portekizli oyuncunun, İspanya'da takım arayışı içerisinde olduğu ortaya çıktı.

fft1mm1562575.jpg

Beşiktaş’ın büyük ümitlerle renklerine bağladığı Manuel Fernandes, geçen sezonki Türkiye Kupası zaferinde önemli rol oynamıştı. Forma şansı bulduğu zaman içerisinde iyi bir görüntü çizen ve taratfarları kendisine hayran bırakan Portekizli, son haftalarda ise Carvalhal’ın gazabına uğradı. Bir türlü forma şansı bulamayan genç oyuncunun, Galatasaray derbisinde de kadroya alınmayınca çılgına döndüğü ve tesisleri terkettiği biliniyordu. Tıpkı Guti gibi yöneticilerle bir görüşme yapan Fernandes’in, “Bu duruma seyirci kalamam. Milli takımla Euro 2012’de oynamak istiyorum. Ancak ne yaparsam yapayım, hoca bana forma şansı vermiyor. Oynayamadığım yerde durmanın anlamı yok” dediği bildirildi.

İlk talibi Malaga

Menaceriyle de bir görüşme yapan Fernandes’in, İspanya’da takım arayışı içerisinde olduğu belirtildi. Malaga başta olmak üzere birçok kulübün Portekizli yıldıza talip olduğu ve görüşmelerin başladığı ifade edildi.

kaynak:Fanatik

Cevap: Fernandes takım arıyor!

sakın bize istemeyin dicektim. sergen hemen demiş:) bize daha ofsansif adam lazım. sorunlu adam istemezük.

hic dusunmeden EVET diyorum. bize topu ayağında tutacak adam lazım. yedekte bile otursa iyidir.

Vlc deyken iyi adam diyordum ,adam bjk ye gitti diye uzulmustum ...

kafasi yerindeyken saglam adam ,her gittigi takimda buyuk umutlar baglaniyor yalniz oda hep batiriyor...

Engin gibi bir sözlesme imzalatılsa fena olmaz gibi. Hani umut baglanacak, olmazsa olmaz tek alternatifli bir oyuncu degil. Gelsin söke söke formasını alsın eger amacı futbol oynamaksa.

Formdayken yaratıcı olabilen bir oyuncu aslında, özellikle hücuma daha yakın kullanıldığında ofansif etkinliği gayet iyidir. Orta sahada Melo-Selçuk'un yanında Engin'den daha iyi performans vereceğini düşünüyorum. Transfer önceliğimiz bence kanatlar olsa da alınmasına sıcak bakabileceğim bir isim. Beşiktaş'ta gayet iyi performansı varken ne sorun yaşandı da kadro dışı kaldı bu adam ama onu bilmiyorum, bilen varsa söylesin...

Fernandes alınırsa mükemmel ötesi bir transfer olur.Orta alana sınıf atlatır .Beşiktaşın bize satacağını düşünmüyorum.

antremanlara 2 defa alkollu felan gelmis diye okumustum.. ne kadar dogru onu bilemem..

fernandes melo selçuk offf düşünemiyorum ortasaha çağ atlar.3 de topu ayağında tutabiliyor inanılmaz bişey olur

------------------melo-----------------

----------selçuk-------fernandes-------

Üst Alt