# Fernando Gago


tribundergi Tribun Dergi

DEDIKODU: Galatasaray, Real Madrid'e Fernando Gago icin transfer teklifi sundu.

fcnblog FCN Blog

DEDIKODU | Galatasaray devre arası transferi için R.Madrid'den Gago'yu istedi.
 
Cevap: # Fernando GagoYalandır. Ama Cana-Culio-Gago üçlüsü demek benim ayak üstü beş takla atmam demektir, güzel futbol demektir.
 
Cevap: # Fernando GagoGago ihtiyacımız olan bir adam. Reale transfer olmus olsada hala o istenilen patlamayı yapamadı. Gago olmazsa Diarralardan biride olur :p
 
Cevap: # Fernando Gagoöncelikle her sene bir adet forma alırım ve isim yazmaz. böyle bir transfer gerçekleşirse bu transfere en çok sevinecek galatasaray'lı olarak ( aksini inkar etmeyin adamı benim kadar seveniniz çıkmaz :) ) kulübün bu sezon çıkardığı 4 çeşit forma ve gelecek sezon çıkaracağı bütün formalardan alıp arkasına gago yazdıracağım. ayrıca kombinem olmasına rağmen seneye satış olursa bir kombine daha alıp bir tanıdığıma vereceğim. şampiyon olmuş gibi sevineceğim bunların garantisini veriyorum şimdiden. :)
 
Cevap: # Fernando Gagoöncelikle her sene bir adet forma alırım ve isim yazmaz. böyle bir transfer gerçekleşirse bu transfere en çok sevinecek galatasaray'lı olarak ( aksini inkar etmeyin adamı benim kadar seveniniz çıkmaz :) ) kulübün bu sezon çıkardığı 4 çeşit forma ve gelecek sezon çıkaracağı bütün formalardan alıp arkasına gago yazdıracağım. ayrıca kombinem olmasına rağmen seneye satış olursa bir kombine daha alıp bir tanıdığıma vereceğim. şampiyon olmuş gibi sevineceğim bunların garantisini veriyorum şimdiden. :)Soylemek kolay gelirse hepsini yapip fotolarini koyacan ama
 
Cevap: # Fernando Gagoöncelikle her sene bir adet forma alırım ve isim yazmaz. böyle bir transfer gerçekleşirse bu transfere en çok sevinecek galatasaray'lı olarak ( aksini inkar etmeyin adamı benim kadar seveniniz çıkmaz :) ) kulübün bu sezon çıkardığı 4 çeşit forma ve gelecek sezon çıkaracağı bütün formalardan alıp arkasına gago yazdıracağım. ayrıca kombinem olmasına rağmen seneye satış olursa bir kombine daha alıp bir tanıdığıma vereceğim. şampiyon olmuş gibi sevineceğim bunların garantisini veriyorum şimdiden. :)ben senden daha çok istiyorum :lol:

ben kombine me bile gago yazdırıcam :lol:
 
Üst Alt