# Fernando Gago - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fernando Gago

Cevap: # Fernando Gago

Real'de çürüttüler bu adamı. Arjantin'de tam orta saha elemanıydı. Kesinlikle boş futbolcu değil.

Gago daha çok orta alan oyuncusu. Defansif bir oyuncu değil tam olarak. Kallström gibi bizim aradığımız tarzda bir oyunu değil o da.

öncelikle her sene bir adet forma alırım ve isim yazmaz. böyle bir transfer gerçekleşirse bu transfere en çok sevinecek galatasaray'lı olarak ( aksini inkar etmeyin adamı benim kadar seveniniz çıkmaz :) ) kulübün bu sezon çıkardığı 4 çeşit forma ve gelecek sezon çıkaracağı bütün formalardan alıp arkasına gago yazdıracağım. ayrıca kombinem olmasına rağmen seneye satış olursa bir kombine daha alıp bir tanıdığıma vereceğim. şampiyon olmuş gibi sevineceğim bunların garantisini veriyorum şimdiden. :)

Guti gelseydi ayni seyi yapacaktim.

Ama saka bi yana. Gago müthis bir futbolcu.

Resmen Pas ustasi.

Yani Sarp ve Baris´in tersi. :D:D

Yabancı kontenjansız kadromuz;

Zapata

Sabri-Neill-Cana-Insua

Gago

Yekta-Culio

Stancu------Arda

Baros​

Gago Khedira´dan kat kat daha iyi.

Demedi demeyin.

Suraya sadece gercekleri yaziyorum.

Gago kat kat daha iyi.

Mourinho enayisi adamin degerini bilmiyor iste.Yazik.

Stancu fena atletik bir adam. Son vuruşları da iyiyse eğer BAROS'tan daha fazla katkı sağlıcağı gün gibi aşikar.

:animation:

Yabancı kontenjansız kadromuz;

Zapata

Sabri-Neill-Cana-Insua

Gago

Yekta-Culio

Stancu------Arda

Baros​

Yabancı kontenjansız....:)

Zapata

Sabri-Neil-Cana-Insua

Gago-Culio

Pino - Stancu - Kewell

Baros

Bile yapabiliriz...(Avrupada olsak çok ilginç bi kadro olurdu böyle birsey:D)

Bence eldeki mevcut oyuncularla ve Biglia,Gago veya o tarz bi oyuncunun gelişiyle oynamamız gerekeken sistem ve kadro su sekilde olmalı.

Zapata

Sabri-Neil-Servet-H.Balta

Biglia-Culio

Kazım - Stancu - Arda

Baros

Pino, hücum hattın da en kötü oynadığı yer sağ kanat. Hala inatla sağ kanada koyuyorsunuz beyler.

Stancu - Arda - Pino

-------Baros--------

Daha iyi olur.

Üst Alt