Fernando İstanbul'a Geldi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando İstanbul'a Geldi

dadd652f879e4bb08ded1695697395a3.jpeg

​Kulübümüzün transfer görüşmelerine başlandığını açıkladığı Fernando İstanbul'a geldi.

Atatürk Havalimanı'nda Galatasaray Spor Kulübü yetkilileri ve çok sayıda taraftar tarafından karşılanan Fernando, sarı-kırmızı atkılarla İstanbul'daki ilk pozunu verdi.

Brezilyalı futbolcu, yarın sponsor hastanemiz Bahçelievler Medical Park'ta sağlık kontrolünden geçecek.

Fernando İstanbul'a geldi - GALATASARAY.ORG

5 milyon da bu alır. Hadi hayırlı işler. Şampiyon olduk olduk olamadık battık biz. Bide bu takımın başında hoca yok düşündükçe kafayı yiyeceğim.

Çok şükür sonunda geldi. Her ne kadar sağlam bir teknik direktörümüz ve yönetimimiz olmasa da ben bu transferlerden oldukça umutluyum. Umarım yazık etmezler bu oyunculara. İyi bir teknik direktörümüz olsaydı bu sene şampiyon olabileceğimizin garantisini verebilirdim...

Son düzenleme:
Tadımız tuzumuz kalmadı ki gelse ne olur gelmese ne olur :red: Galatasaray'ımız alenen soyuluyor peşkeş çekiliyor ve kimsenin umurunda değil çok enteresan. Eh yani müstahak demek ki.

Bu beyinsizler senelik 5-6 milyon avro'ya anlaşmışlardır.
Feghouli ne kadar alacağını tahmin bile etmek istemiyorum.

Bu adamın maliyetini çok merak ediyorum. Ndiaye transferinin maliyeti ile ilgili ip uçları verecek benim nazarımda.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Üst Alt