Fernando mu, Imbula mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando mu, Imbula mı?

Sizce?

• Kullanılan toplam oy
    74
Senfo10'un demesine göre Imbulada opsiyonlu satın alma maddesi için diretiyomuş Stoke city 18'e. Madem zorunlu madde değil kabul edin koyun. 1 yıl sonra alamasanız bile gider. Başarı kazandırırsa yerine oyuncu bakılır yada indirim istenir.

Fernando kesinlikle alınması lazım ona bişey demiyorum.

fernando 3, imbula 9 sene oynar.

önliberoya genc dinamik bir adam alın artık. yaslı oyuncu kontejanımız dolu...

maliyet ve tecrube acisindan tartismasiz fernando

2 yil kiralik sonrasi satin alim opsiyonlu olursa imbula

sahsi gorusum fernando yu alabilme ihtimalin var ise kesinlikle alacaksin .

fernando daha acil bir ihtiyaç savunmada sıkıntılara da yardımcı olacaktır..Ayrıca Imbulanın tapusunu almak hayal bu yıl modric gibi oynasa seneye takımında kalır 15-20 milyonları veremeyiz..Gönül ister ki 2si gelsin ama benim ilk tercihim fernando olur

Kapasite bakımından İmbula ama bizim durumumuzda yüksek bonservisi nedeniyle 1 yıl kiralansa bile opsiyonu almak zor o yüzden Fernando

sonuc olarak bonservisi bize patlar. kısa vadeli oyuncudan kolay kolay verdigimiz bonservisi cıkartamayız, zarara yazacan.
Bence olaya böyle bakmamak lazım mesela Drogba melo sneijder gibi oyuncular da bize patladı o zaman? Takıma vereceği katkı mesela 4 senede 2 şampiyonluk olursa hiç de bize patlamaz. Kendi tek basına sampiyon yapacak demiyorum öyle anlasılmasın. İmbula ben de isterim ama bir oyuncuya o kadar para verecek durum yok bence. Bir sene imbula yerine 4 sene daha katkı verecek 6-8 milyon euro arası fernando daha akıllıca olur. Henüz o yaşlarda üst düzey oyuncu alıp 29 una gelince satacak mali ve sportif güçte bir takım değiliz. Her sene bir brumamız olması kısa vadede zor bence

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tapusu ile gelecegi icin Fernando.
Ayrica Fernando daha defansif bir oyuncu. Zaten Fernanhindo vardi Cityde onun yanina defansif olsun diye aldilardi.
Bana Fernando olacak gibi geliyor.
Insallah Concecaio gibi olnaz sonu.
Imbula zaten kiralik gelecek 1 sene sonra ne olacagi mechul.
Teknik ve kapasite olarak kesinlikle Imbula ama sonuc olarak kiralik olacak.
Ama bu ikisi birden aliniyordu daha dun gece de ne olduda ikisi arasinda secim yapilacak oldu?

Samsung Galaxy S8+ via GSC Mobil

Son düzenleme:
Üst Alt