Fernando Muslera: "Belki sonraki büyük maçta maçı kurtaran kişi ben olacağım!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
3d5d53a2e0664fdca45afd84a95fb977.jpeg

2011 yılından bu yana Galatasaray kalesini koruyan Fernando Muslera, Engelsiz Aslanlar için düzenlenen “Engelleri Aşıyoruz” gecesinde Galatasaray Televizyonu’ndan Deniz Gülen’in sorularını yanıtladı. Gece için, “Çok anlamlı bir gecede bulunduk ve Galatasaray’ın büyük bir aile ve camia olduğunu gösterdik. Burada olduğum için hem futbolcu hem de insan olarak çok mutlu oldum” dedi.

Muslera takımın morali ile ilgili olarak da “Şu an takım olarak moralimiz gayet iyi. Derbi maçları taraftar, camia ve oyuncular için çok önemli ama istemediğimiz sonuçlar olabiliyor. Futbolda inişler ve çıkışlar olabiliyor. Maalesef benim de hata yaptığım bir maç oldu. Ancak belki bir sonraki büyük maçta maçı kurtaran kişi ben olacağım. Bunu daha önceki maçlarda da yaşadık. Bu tip dönemler olabilir. Şu dönem için büyük maçlar istediğimiz gibi geçmedi ama takımın olarak moralimiz iyi ve bundan sonra da daha iyi olacağına eminim” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz ay babalık heyecanı yaşayan Nando, hislerini ise “İnanılmaz bir duygu. Bir şeye canınız sıkılabilir ya da yorgun eve gelebilirsiniz. Ama çocuk bütün derdi ve kederi unutturuyor. Herkese tavsiye ediyorum baba olmayı” ifadeleriyle anlattı.

galatasaray.org

GSCimbom Portal

Son düzenleme:
Adam hatalı gol yedi de 2 tane %100 pozisyonu da kurtardı, kimse konuşmuyor niyeyse.

Bu yan toplardaki yanlışları, bazen topu ayağıyla vurunca kısa düşürmesi vs bunlar biraz da Taffarel'in yokluğundan bence.

Adam hatalı gol yedi de 2 tane %100 pozisyonu da kurtardı, kimse konuşmuyor niyeyse.

Bu yan toplardaki yanlışları, bazen topu ayağıyla vurunca kısa düşürmesi vs bunlar biraz da Taffarel'in yokluğundan bence.
taffarelde böyleydi =)

yan topları baya zayıftı, chelsea deplasmanında topu rakibe atıp gol yememize yada kırmızı kart yemesine sebep olmuştu.

Bir söz vardır iş işten geçtikten sonra kapı dayaklamaya benziyor bu
Aklıma geldikçe deli oluyorum yediği gol

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cok kazaniyorsun o beni yaraliyor ama onun disinda hic sorun yok , hata olur seni seviyoruz cok kurtardin bizi

keske bu kadar kazanmasan

O değilde kimle sözleşme uzattıysak performansı düşüyor. Örnekler: Baros, Semih, Çolak, ... ve tabiki Selçuk.

Hadi maaşını fazla veriyoruz abartılı bir para alıyorda neden 2 yıl değil de 4 yıllık imzaladık akıl tutulması resmen.bu yaşında kimse bu parayı vermezken adama 2 yıl sonra daha düşük bir maaşla uzatırdık.bir kaleciye 4 milyon euro yıllık verip 4 sene imzalanırmı ya düşündükçe kafayı yiyorum.kiralık olarak gelen mondragon belki musleranın çeyreği kadar kazanıyordu ama hiçç öyle kazanç kadar performans farkı yoktu aralarında..hatta bonservisini alan kargalara gitmeyerek GS sevgisini ispatlamıştı..sözün özü selçuk a ve gomise yapılan saçma sözleşmelerden farkı yok bu musleraya yaptığımız sözleşmenin

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Biraz farki var , muslera tum gecmisiyle is ahlaki olan bir oyuncu , performans dusuklugunde bile ona "maclari sallamiyor" diyemeyiz . sebebi bu olarak gormeyiz

muslerayi cok kilolu , kamplara gec katilan bir oyuncu olarak aklimizda canlandirmayiz ... bu tip farklar var

ustelik iyi bir kaleciyi bonservissiz almak zor , muslera nin ise tek ucreti kendi aldigi para .. onu gonderdiginde bosta kaleci bulmak zor , para verip bonservisiyle alsan , bu kez de kendisine 1 milyon 1,5 milyon az versen bile bonservisine verdigin parayla ayni maliyete gelecek

ama 3,5 aliyor diye mutlaka 3,5 ile devam etmek zorunda degilsin , 2,75 verirsin , 3 e yuvarlarsin anlarim , 4 senede 2 milyon euro tasarruf olur

En son hangi maci kazandirdi hatirlamiyorum bile, 2 yildir bir dusus var da neyse, umarim ilerleyen maclarda kendine ceki duzen verir + yan toplara cikmaya baslar.

Üst Alt