Fernando Muslera Feda Demeli - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Muslera Feda Demeli

İndirim yapmasa bile indirim istenmeli kabul etmezse bir mondragon olmadığını anlamış oluruz. Mondi bizde kiralıktı kulübü beşiktaşa sattı ama Mondi profesyoneliği hiçe sayıp gitmem dedi bjk ye bizde daha az paraya oynadı. Benim için en efsane kalecimiz Mondi 1 tafo 2 muslera 3

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

fiyat/performans oranı gerçekten çok düşük son zamanlarda.penaltı çıkarmada çok kötü .ben profosyonel futbol oynamadım ama duran toplarda kalecinin takımı yönlendirmesi gerekmezmi?duran top zafiyetimizde büyük katkısı oldugunu düşünüyorum...

Ayağına gelen her topu Eren'e şişirmesi, beklere attığı uzun topların taca gitmesi bıkıp usandirmistir. Bunun yanında yan top zaafiyeti ve riskli çıkışlarıyla hediye ettiği penaltılarla da sabrimizi tasirmaktadir.
Belki "böyle gol yenmez" denilebilecek golleri pek yemiyor ancak son dönemde maç da kurtarmiyor. Elit oyuncu parası verdiğin adamdan vasat performans alıyorsun, maaşının göze batması normal.
Alt yapıya harcayacağız diyerek en azından 250-300 bin eurosunu kırpsak o da olur. Muslera dünyanın parasını kazanıyor gerçekten.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt