Fernando Muslera Feda Demeli | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Muslera Feda Demeli

En cok forma giyen yabanci oyuncu konumunda bulunan Muslera, bu takimin kaptani. Bence aldigi ücrette indirime gitmesi güzel bir hareket olur. Aldigi para bir kaleciye göre hayli fazla ve kontratini 35 yasina kadar kapsayacak sekilde uzatmistik. Prim ödenmemeli ve yillik ücreti net 3.000.000 Euro olmali. Maas bütcemize baktigimizda böylece 1-2 oyunculuk bütce acildigini göreceksiniz. 575.000 € + 70 puan aldik desek bu da 350.000 € eder. Yilda 5 Milyon TL tasarruf demektir.

Profesyonel futbolcumuz Nestor Fernando Muslera'nın sözleşmesi 2018-2019, 2019-2020 ve 2020-2021 futbol sezonları için uzatılmıştır.
Buna göre Futbolcuya ilgili her bir sezon için 3.575.000 Euro net sabit transfer ücreti ödenecektir.
Ayrıca Futbolcuya takımın futbolcunun fiilen oynadığı TFF Süper Lig ve UEFA müsabakalarında alacağı her bir puan için 5.000 Euro prim ödenecektir.
Buna ek olarak Futbolcunun 2017-2018 sezonundaki 20.000 Euro olan maç başı ücret şartı, futbolcuya fiilen oynadığı TFF Süper Lig ve UEFA müsabakalarında alacağı her bir puan için 5.000 Euro prim ödenecek şekilde düzenlenmiştir.

Muslera sanırım dünyanın en çok kazanan 10 kalecisinden biri şu anda bilmiyorum yanlış mı hatırlıyorum. Bana göre TR liginde bi kalecinin alacağı en fazla ücret 2 milyon € olmalı.

Boyle kontratlari sunan ve oneren yonetime kizalim..

Bence onlar kendi ceplerinden odemeleri cok cok daha guzel bir hareket olur.

Ayrica aldiklari ayliklarda her ay kazanilan basari oranina gore odenmeli.

kaale almayacaksin
schalke.PNG

ne düşünüyosn

Bence sıkıntı aldığı maaş değil. Sıkıntı verdiği performans

Muslera gibi oynasın da yeter ki aldığı paralar kimsenin gözüne batmaz ...

Alaturka yontemler bunlar . Sahaya degil idmana bile cikmayan tarik 100 bin euro bile indirim yapmaz / yapmamali

Sen o rakama kontrat imzaladi isen , olay bitmistir .

Muslera ile yeni kontrat uzattin . Adama 2 milyon teklif edecektin , kabul edecek ya da etmeyecekti , olacak bitecekti

3-4 sene 3,5 milyon euro taahhut edip de 6 ay sonra "yok caydik 1,5 veriyoruz" denir mi

Allah askina buna adam neden evet desin . Vermeseydin o zaman

Neden Muslera?

Selçuk, Tarık, Eren ne halt yapıyor onların maaşı normal mi hatta bana kalsa Bel, Fernando falan da yüksek alıyor eğer feda olucaksa tüm takım yapmalı.

Üst Alt