Fernando Reges: "Burası benim evim!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Reges: "Burası benim evim!"

Fernando beIN SPORTS’a konuştu: “Sözleşmemin bitmesine 1.5 sene kaldı, umarım bu yolda devam ederim ve kontratımında uzatılmasını sağlarım. Galatasaray’da mutluyum ve burası benim evim.”

Fernando: ''Fatih Terim gibi çok büyük bir isimle çalışıyoruz. Kalbimize, beynimize girerek bizi maçlara en iyi şekilde hazırlıyor. Pep Guardiola gibi isimlerle çalıştım. Fatih Terim'i de bu isimler arasına koyarım.''

Fernando: ''Bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde beni en çok üzen maç deplasmanda oynadığımız Porto maçı oldu. Çok iyi oynamıştık ama kaybettik. Benfica çok ciddi bir rakip. Ama biz de iyi bir takım olduğumuzu biliyoruz. Sakatlık olmazsa bu eşleşmenin üstesinden gelebiliriz.''

Fernando: ''Hocamızın eksikliğini inanılmaz hissettik. Çünkü o bizim liderimiz. O olmadığında tabii ki çok etkilendik, çok zorluk çektik.. Ama kısa süre içinde aramıza dönecek.''

Fernando: ''Galatasaray için tek bir amaç vardır; lider bitirmek. Şu an ne yazık ki lider değiliz fakat Mayıs sonunda şampiyonluğa ulaşacağız.”

07B48580-DF96-408A-A9E2-93C1B339D833.jpeg

Sözlesmesi uzatilmamali. Ya yazin iyi teklif gelirse satilsin, yada 2020 kadar kalip bedavaya gitsin. 33 yasindaki adama 2020 yillinda 2 senelik +2,5 milyonluk sözlesme falan önermesinler yeter

Hepsi konuşunca filozof kesiliyor sahaya çıkınca ne yapıyor bunlar diyorsun lafı bırakın ve adam gibi top oynayın...

Geçen Servet Çetinin röportajı vardı adam bu Brezilyalar birbirlerini çok tutuyor çok koruyor demişti.

Maicon bu ve Mariano hep birlikteler bir de başımıza Marcao çıktı. Tam Brezilya çetesi olurlar artık.

sent via GSC

Geçen Servet Çetinin röportajı vardı adam bu Brezilyalar birbirlerini çok tutuyor çok koruyor demişti.

Maicon bu ve Mariano hep birlikteler bir de başımıza Marcao çıktı. Tam Brezilya çetesi olurlar artık.

sent via GSC
Aslinda normal oyle olmalari,dunyanin bir ucunda mesela Arjantin de oynayan bes Turk futbolcu rakip takimlarda bile olsa birbirlerini tutarlar. Gerci bizim millet birbirlerinin ayagindan cekmeyi de sever. Kafam karisti

Aslinda normal oyle olmalari,dunyanin bir ucunda mesela Arjantin de oynayan bes Turk futbolcu rakip takimlarda bile olsa birbirlerini tutarlar. Gerci bizim millet birbirlerinin ayagindan cekmeyi de sever. Kafam karisti
Bizimkiler birbirini korumayı kollamayı bırak aynen dediğin gibi birbirini aşağı çekmeye çalışır.

Birebir yaşıyoruz bunları yurt dışında, çokça deneyimlerim oldu. Bu yüzden fazla Türk arkadaşım da yok burada benim zaten. En yakın arkadaşlarım 3 tane Alman, bunlardan gördüğüm dürüstlüğü dostluğu sevgiyi şu yaşıma kadar hiç bir Türk den göremedim burada mesela.

İşler iyi gider çekemezler nazar değdirirler falan, işler kötü gider kimse yardımına bile koşmaz. Vallah ben bezdim yurt dışındaki Türklerden.

sent via GSC

Bizimkiler birbirini korumayı kollamayı bırak aynen dediğin gibi birbirini aşağı çekmeye çalışır.

Birebir yaşıyoruz bunları yurt dışında, çokça deneyimlerim oldu. Bu yüzden fazla Türk arkadaşım da yok burada benim zaten. En yakın arkadaşlarım 3 tane Alman, bunlardan gördüğüm dürüstlüğü dostluğu sevgiyi şu yaşıma kadar hiç bir Türk den göremedim burada mesela.

İşler iyi gider çekemezler nazar değdirirler falan, işler kötü gider kimse yardımına bile koşmaz. Vallah ben bezdim yurt dışındaki Türklerden.

sent via GSC
Evet malesef oyleyiz

Üst Alt