Fernando Reges: "Fatih Terim'i en tepeye yazarım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Reges: "Fatih Terim'i en tepeye yazarım"

Ligin üstünde bir oyuncu

Ayrica hocaya gaz maz diyenler yerin dibine girdiler utanclarindan hala konuyu baska yerlere cekiyorlar

Fernando nun sahada ki en büyük olayı zekası. 10 numara zekasına sahip bir önlibero. Ama biraz çevikliğini arttırması gerekiyor kas ve belli yüzdede yağ oranı fazla gibi geliyor bana, donk gibi plaj vücudu yaparsa daha etkili ve rahat oynar seneye.

Mario Lemina: ''Fatih Terim şuan babam gibi.Çok büyük ve iyi bir insan.Galatasaraylılar onu çok seviyor ve sahip olduğu her şeyi sonuna kadar hak ediyor. (Daha önceden Onyekuru ile Fifa oynayan Oğuz diye biriyle Fifa oynayıp röportaj vermiş.)
Hoca geçimi zor birisi ama bu bağı kurduğu zaman oyuncu canıyla kanıyla oynuyor harbiden.

Fernando'ya katılmıyorum pirlo gibi dürüst olamamış .terim teknik taktik bilmez anlamaz biridir.
Avrupa karnesi buna kanıttır.

Galatasaray formasi altinda bu sozlerin aksini soylersen zaten seni mihlarlar. 2 sene onceki konuyu neden upledik anlamadim. Lakin suan Fernando ne diyor bu konuda cok merak ediyorum

Üst Alt