Fernando Reges: "Tanrı'ya beni koruduğu için çok şükürler olsun" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Reges: "Tanrı'ya beni koruduğu için çok şükürler olsun"

Evet UTANMANIZ DILEGIYLE

DNVP8eDWkAA9oPy.jpg

DNVP9qTW4AAFcpR.jpg

Denayer'in geçen hafta yaptığı sert müdaheleye de kırmızı verilebilirdi. Kötü futbol oynayarak kaybettiğimiz maçlarda hakemin konuşulması üzüntü verici skandal bir durum

Tudor'a falan söverken bu da arada kaynamasın. Feghouli'nin atılışı ve şu harekete kırmızı çıkmaması büyük kepazeliktir. Bein Sports denen dallama kuruluş lige müdahale ediyor, çok açık ve net. Son 10-15 senede fb'nin 13-14 şampiyonluğu hariç rahat şampiyon çıkmamasının en büyük açıklaması bu. Fark açılırkenden direk müdahale geliyor.

Denayer'in geçen hafta yaptığı sert müdaheleye de kırmızı verilebilirdi. Kötü futbol oynayarak kaybettiğimiz maçlarda hakemin konuşulması üzüntü verici skandal bir durum

katiliyorum , surekli bahane .. fernando bunu futbolun bir cirkinligi olarak lanse ettiyse sonuna kadar yanindayim , ama "bu oldu hakem vermedi ondan kaybettik" aglamasi ise sorarlar adama 14-15 suta karsi 2 sutun var koskoca macta diye

Algı yaratmaya çalışıyor bizimkiler. Önce Fernando, daha sonra Eren, Mert Çetin ve şimdi de Şahan Gökbakar paylaştı.

pozisyon net kirmizi kart , hadi topa olduguna inaniyorsan dahi en en az sari kart

benzerini maicon yapti ,dogru sekilde sariyi gordu , bunun ise faulle gecistirilmesi kabul edilemez

Hakem şu kırmızıyı çıkarsa maç 10 vs 11 ne kadar farklı bir yere gidecekti. Şimdi sosyal medyada iyi oynamadınız yorumları yapılıyor. Yahu neye göre kime göre iyi oynamadık? Deplasmanda rakibi biraz geride karşıladık diye hakem hatalarını kaybetmeyi hak ediyor muyuz?

Fitil fitil gelsin Galatasarayin hakkını kim yiyorsa.

Boşuna çırpınıyoruz... Lige bak anasını satayım ayağını kopacakmış herifin az kalsın.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Boşuna çırpınıyoruz... Lige bak anasını satayım ayağını kopacakmış herifin az kalsın.

hakemlerimiz malesef boyle , simdi aleyhimize bir ornek olacak ama bu da ayni tip bir hareket , bunda da biz istifade ettik atilmayarak

orada ev sahibi bizdik bize cikarilamadi direk kirmizi , burada da ts ev sahibi iken de aynisi

http://tr.beinsports.com/lig/super-lig/ozet/2017-2018/9/galatasaray-0-0-fenerbahce-mac-ozeti

(01:00 den itibaren)

acik konusalim su hareket bize yapilsa kirmizi istemez miyiz ?

katiliyorum , surekli bahane .. fernando bunu futbolun bir cirkinligi olarak lanse ettiyse sonuna kadar yanindayim , ama "bu oldu hakem vermedi ondan kaybettik" aglamasi ise sorarlar adama 14-15 suta karsi 2 sutun var koskoca macta diye
Bak forumda herkes sana sallerken sadece okumakla yetinir, karışmazdım. Sevmem zaten böyle şeyleri. Ama şuraya bir Galatasaray oyuncusundan bahsederken 'ağlaması' yerine tepkisi, ne bileyim paylaşımı falan yazsan daha uygun olmaz mı? Belki de şuan ben mağlubiyetten dolayı alınganımdır ve önyargı ile yaklaşmışımdır. Daha sonraki mesajlarında dikkat edeceğim bunlara.

hakemlerimiz malesef boyle , simdi aleyhimize bir ornek olacak ama bu da ayni tip bir hareket , bunda da biz istifade ettik atilmayarak

orada ev sahibi bizdik bize cikarilamadi direk kirmizi , burada da ts ev sahibi iken de aynisi

http://tr.beinsports.com/lig/super-lig/ozet/2017-2018/9/galatasaray-0-0-fenerbahce-mac-ozeti

Iyice orda ceza kesilmiş kırmızı yarısı sarı kartla burdaki uygulama ne
Beroya sarı verse bu kadar tepki olmazdı

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bak forumda herkes sana sallerken sadece okumakla yetinir, karışmazdım. Sevmem zaten böyle şeyleri. Ama şuraya bir Galatasaray oyuncusundan bahsederken 'ağlaması' yerine tepkisi, ne bileyim paylaşımı falan yazsan daha uygun olmaz mı? Belki de şuan ben mağlubiyetten dolayı alınganımdır ve önyargı ile yaklaşmışımdır. Daha sonraki mesajlarında dikkat edeceğim bunlara.

ama orada -se -sa kullandim ,sartli konustum yani .

demek istedigim su , fernando kendisine ya da bir arkadasina yapilan boyle sert bir mudahalenin cezalandirilmamasina ya da bunu yapana tepki olarak bunu yayinliyorsa yerden goge hakli

ama bu tip hareket ya da cikan kararlari maglubiyete baglayan tudor da olsa herhangi bir oyuncu da olsa , bana bu aglaklik gibi geliyor , hangi takim yaparsa yapsin

Hakedene versin kırmızıyı hakemin işi o. Geçen hafta bunu vermedi diye bu hafta rakibin kırmızıyı mı vermeyecek yani?

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Hakedene versin kırmızıyı hakemin işi o. Geçen hafta bunu vermedi diye bu hafta rakibin kırmızıyı mı vermeyecek yani?

Iyice orda ceza kesilmiş kırmızı yarısı sarı kartla burdaki uygulama ne
Beroya sarı verse bu kadar tepki olmazdı

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sari verse ne derdik biliyor musun , tam soylenecegi soyleyim

"halis eyyamin kralini yapti , bunun sari ile alakasi ne , ya kirmizi ver ya hic verme"

Üst Alt