Fernando Reges: "Top oynamamıza izin verilmiyor"


7be3de9810004a01a759815c0003ad1c.jpeg

Galatasaray’ın 2-1 kaybettiği Trabzonspor maçı sonrası Fernando Reges, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Brezilyalı futbolcunun açıklamaları şöyleydi:

“Kabul etmek lazım ki istediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık. İkinci yarıya iyi başlamamız lazımdı. Ama duran toptan yemememiz gereken bir gol yedik. Hakem de takdir haklarını sürekli rakipten yana kullandı. Bizi oynatmayan, devamlı durduran bir hakeme karşı oynadık. Böyle bir hakeme karşı oynayınca da işiniz daha da zorlaşıyor.”

“Sonuçta biz lideriz. Niye lideriz? İyi futbol oynadığımız için lideriz. Ama bizim top oynamamıza izin verilmiyor. Rakiplerin çalışıp bizi futbolla geçmeleri gerekiyor. Böyle hakem hatları ile geçmeleri hoş olmuyor. Bugün hakemin sonuçta ne kadar etkili olduğunu görebilirsiniz.”
 
bahane arama koçum . trabzon gibi gelenin gidenin dayak attığı takıma doğru dürüst şut atamadınız. çıkıp adam gibi topunu oynayacaksın hakemi de yeneceksin profesyonelsin sen aptalca hareketler yaparsan hakemin eline koz verirsen o da bunu değerlendirir.
 
Dan doy mudur, doy doy mudur. 5 tane direk gibi adamsınız içeride ama bu adam aranızda şov yapıyor. Bırakın bu hikayeleri. Sen adam gibi top oynarsan hakemi de gömersin o sahaya. Daha duran topta adam paylaşmayı yapamıyorsunuz. Halı saha takımı gibi savunmayla mı şampiyon olacaksın?
 
Tudora "Oynattığın futbolun içine edeyim,sürekli sistem değişiklikleriyle takımı çorba ettin,tek golcümüz gomisi takım yeniliyorken çıkardın Allah senin belanı versin" diyemeyeceği için hakem diyor buda ne yapsın adam.
 
Hakemler ince ince doğruyor bizi haklı adam. Bugün ilk yarıda sert futbola izin verdi. Rıza bizim takımı çözmüş bunlara sert girin demiş nasılsa hakemler sertliğe izin veriyor. Bizimkiler sert dalınca hemen kart çıkarıyorlar. Hem cüno hem halis aynı yönetimi uyguladı.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
 
haklı 2-3 haftadır maçın başlarında saçma sapan kartlarla oyun kilitleniyor ama sizinde daha dikkatli olmanız lazım. bugün 2 pozisyonda sarı yiyebilirdin mesela ve haftaya cezalı olabilirdin.
 
Üst Alt