Fernando Torres Chelsea'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Torres Chelsea'de

Cevap: Fernando Torres Chelsea'de

Vah L'pool vah.

Gidin Arda'ya 20 milyon,Adam Johnson'a 30 milyon euro verin şimdi doyasıya gerizekalılar :)

Ölü Torres'i kakaladık Chelsea'ye. Hemde servet gibi bir parayla.

Varya benm gözümde bu forumda futboldan en çok anlayan bi kaç kişiden birisin.Yahu topici başından beri okuyorum şaka gibi yorumlar var.Torres dünya kupasından beri aşırı bi düşüş içinde.Liverpool un takım olarak kötü olduğunu varsayabiliriz ama ispanya gibi bi takımda bile çok kötü oynamayı becerebiliyorsan çok ciddi düşüş içindesin demektir.Ağır kazık attı liverpool taraftarların çıkıp dışarda halay falan çekmeleri lazım.

Varya benm gözümde bu forumda futboldan en çok anlayan bi kaç kişiden birisin.Yahu topici başından beri okuyorum şaka gibi yorumlar var.Torres dünya kupasından beri aşırı bi düşüş içinde.Liverpool un takım olarak kötü olduğunu varsayabiliriz ama ispanya gibi bi takımda bile çok kötü oynamayı becerebiliyorsan çok ciddi düşüş içindesin demektir.Ağır kazık attı liverpool taraftarların çıkıp dışarda halay falan çekmeleri lazım.

Böyle mantık olmaz.Bazı futbolcular sadece performansı açısından değerlendirilmez.Bazı futbolcular özeldir.Ne yani Baros'u hemen harcayıp, yerini Sercan ile mi dolduralım?

Böyle mantık olmaz.Bazı futbolcular sadece performansı açısından değerlendirilmez.Bazı futbolcular özeldir.Ne yani Baros'u hemen harcayıp, yerini Sercan ile mi dolduralım?

Aga ne özeli falan bırak yahu:).Yeni transferlerden sonra takımdan kesilebilirdi Torres, bu sene gerçekten kötü.En ölü haliyle çok iyi kazık attılar bundan ötesi olmaz bence.Mesela Baros a 20 milyon euro verilse 5 milyona da Sercan'ı alsak sorun yok,böyle bi durum oldu:).Bence isabetli bi satış olmuş her ne kadar istemeden satsalarda.

Valla performansı dünya kupasından beri Veysel Cihan kıvamında. Bende bir taraf olarak üzülüyorum gitmesine ama cidden feci kazıkladık Chelsea'yi. Aynı şekilde feci kazıkladı Newcastle bizi. :)

Mevzu Galatasaray olunca işin mali boyutu,kulübün genel çıkarları düşünülebilirdim ama bana ne Liverpoolun mali yapısından, Gerrard-Torres 2lisi ayrılmamalıydı.Atletico madridte pazubandının altında never walk alone yazan bir adam gitmemeliydi.üzüldüm:sad007:

Liverpool çok akıllıca fiyat arttırdı ve kazıkladı Chelsea'yi, ancak diğer yandan Carroll'a 35 milyon £ ödeyerek de enayiliğin alasını yaptı.

Chelsea böyle bir hamle yapmak zorundaydı. Tüm takım yaşlı zaten, 1-2 sene içinde önemli adamlarının çoğu bitecek. Agüero-Torres bunlar seçeneklerdi, uzun süredir sansasyonel bir transfer de yapmadılar...

Şimdi mevzuu şu formda bir Torres'i bu fiyata alamazsın. Ya da minimum bu fiyata alırsın. Bu açıdan Chelsea akıllı iş yaptı. Ama Torres'in son durumunu göz önüne alırsak bu parayı da kesinlikle etmez. Bu bakımdan Liverpool karlı çıktı katkı da alamıyordu adam gibi.

İş eninde sonunda Torres'te bitiyor. Tutarsa çok fena...

Torres'in son zamanlarda performansı kötüydü ama Chelsea'de kendini bulur diye düşünüyorum.

Üst Alt