Fernando Transferinde Mutlu Son! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Transferinde Mutlu Son!

geri dönüsleri olmuyor. melo dan cok düsük bonservis kazandık. sneijder hicbirşey kazanamadık.

belhanda-fernando-mairano-gomiz tende muhtemelen kazanamayacagız. haliyle bonservisleri zarara giriyor.
Bize hazır adam lazım, genç yetiştirip satacak bir kulüp yapısına sahip değiliz. Ayrıca takım iyi olursa yaşı gelmiş oyunculardan da para kazanılabilir.

Başarı herşeyin ilacı

G7-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

biz gelebilme ihtimaline bile seviniyoruz ama forumda adami begenmeyen bile var . bonservisine bilmem ne yapiyim . gelsinde bi on libero izleyelim ...

Portekiz menşeli Record gazetesinde, Fernando'nun 10M euro bonservis bedeliyle G.Saray yolunda olduğu dedikodusu fişeklenmiş.

DFfI5A7XUAEaDIW.jpg

Anlamıyorsunuz sanırım, bu takım 3 senedir ön liberosuz oynuyor. Ne mal adamlara ne paralar savuruyoruz, Fernando kaliteli bir adam ve orta sahadaki direnç ve çeviklik eksiğini giderecektir.

Ne bekliyorsunuz anlamıyorum başımızda Dursun gibi bir adam var, Fernando bunun alabileceği açık ara en iyi orta saha olur. Ben hâlâ alabileceklerini sanmıyorum ama.

sent via GSC

Fernando'yu begenmeyenleri'de gordu bu gozler, takimda Tolga - Selcuk defansif orta saha oyniyor, ondan evelki sezon Jong - Selcuk oyniyordu, ondan'da once Donk - Selcuk oyniyordu

Vainquer ile gelsin Fernando, Tolga yedeklesin, jong ile selcuk byebye

Üst Alt