Fernando ve Feghouli Kampa Yetişemeyecek | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando ve Feghouli Kampa Yetişemeyecek

fernandofeghouli.jpg

Fernando ve Feghouli ile her konuda anlaşan Galatasaray, bu oyuncuların kulüpleriyle de anlaşma sağladı.

Yeni transferlerin kampa katılması bekleniyordu fakat iki ismin de eski kulüplerinden alacaklarını beklediği kaydedildi.

Fernando Manchester City’den, Feghouli ise West Ham United’dan alacaklarını tahsil ettiği anda uçağa binecek ve İstanbul’un yolunu tutacak. İki futbolcunun da kampa katılması beklenmiyor.

beIN SPORTS

Sen kulüp olarak bu işe el atıp bu adamları kampa yetiştirmeliydin. Bu kadar müsamaa gösterilmez yahu. Yeter artık. Her gün ayni haberler, ya gelsinler ya da gelmesinler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Lan kampa veya İstanbul'a gelsinler, alacaklarına dair orada bekleme yapsınlar. Bu ne mallıktır, 1 aydır hala somut bir gelişme yok.

Ben bunu tahmin ediyordum açıkçası,İstanbulda takıma katılmalarında bir sorun yokta son anda bir sorun çıkmamalı hayati transferler ikiside.

bu feghouliyle fernando daha henüz topa bile değmedi galiba sezon başından bu yana ne ara form tutacaklar bakalım dursun birşeyide tam yap lanet olsun.

Bu nasıl bir saçmalık anlam veremiyorum. Alacakları varsa da alırlar bugün yarın zaten.
Olcan adın örneği gibi. Bedavadan tatil yapıyorlar resmen bizim yönetimde yiyor tabiki

Iyice cacik bir kulüp olduk. Sözde anlaştığımız iki adamı 10 gündür getiremiyoruz. İkisinin de mi işi varmış. Vay anasını.

Üst Alt