Fernando ve Feghouli Kampa Yetişemeyecek - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando ve Feghouli Kampa Yetişemeyecek

Harbi harbi ortada garip durum var... Eğer olumsuz birşeyse en fazla taraftardan küfür yerler; ki zaten hergün yiyorlar. Genel kurul üyeleri de mal mal izlerler.

Transfer edilen isimler iyi güzel beğendik laf yok.

Ama bu adamları transfer edebilmek için verilen tavizler de ilk haftaları kabusa çevirecek.

Bu takimin son 2 senedir en onemli eskik bolgesi olan ortasaha transferi en once yapilmasi gereken transfer idi ve butun kamp donemlerinde takimla calismasi gerekirken bunca zaman bos gecildi.
Bu hafta geliyor yok 1-2 gune netlesir gibi sacma salak laflarla oyalandik.
Kimse kusura bakmasin bu saatten sonra ben geleceklerine inanmiyorum.
Inanan varsa insallah husran yasamazlar.

Samsung Galaxy S8+ via GSC Mobil

Ya kardeşim kendi kulubüyle olan sorunun varsa var gider menajerin halleder sen ne diye transfer olacağın takımın kampına katılmıyosun. Bunlar falan bahane uyduruyor sanki biraz daha süre alalım başka takım falan çıkar diye. Olmayacaksa olmasın başka alternatiflere yönelelim zaman daralıyor.

Kapıda mı bekliyolar mış arkadaş bu ne saçmalıktır. Verirsin bi vekaletname avukatına ya da menajerine o takip eder. Kampa katılamayacak da ne demek?
Bu kadar işbilmezlik olur mu ya. Bunda başka bişey var bence.

Bence de kesinlikle başka bir olay var fernando zaten gelmek istemiyordu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bence de kesinlikle başka bir olay var fernando zaten gelmek istemiyordu

Bence Fernando değil Feghouli gelmek istemiyor gibi duruyor.

Fernando Maicon'un antrenman fotoğraflarını beğendi, Galatasaray formalı resimlerini beğendi. Yeni bir macera diye sarı kırmızılı kalpli paylaşım yaptı.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence Fernando değil Feghouli gelmek istemiyor gibi duruyor.

Fernando Maicon'un antrenman fotoğraflarını beğendi, Galatasaray formalı resimlerini beğendi. Yeni bir macera diye sarı kırmızılı kalpli paylaşım yaptı.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bizi oyalayıp başka takımla da görüşüyor olabilirler

Hayır bir de nerde bekliyolar acaba bunu merak ediyorum en çok. Evlerinde mi, kulübün kapısında mı bekliyorlar? Olayın fiziki şeklini merak ettim. Belerken ne yapıyorlar, çekirdek mi çitletiyorlar? Bu detayları söylesinler. 2017 yılında para beklemenin şekli eskiye dönmüş demek ki. Banka falan yoksa demek ki, elden alcaklar parayı anlaşılan.
Olabilir tabii. Biz yemiş gibi görünelim ağzımızın tadı bozulmasın.

Son düzenleme:
Hayır bir de nerse bekliyolar acaba bunu merak ediyorum en çok. Evlerinde mi, kulübün kapısında mı bekliyorlar? Olayın fiziki şeklini merak ettim. Belerken ne yapıyorlar, çekirdek mi çitletiyorlar? Bu detayları söylesinler. 2017 yılında para beklemenin şekli eskiye dönmüş demek ki. Banka falan yoksa demek ki, elen alcaklar parayı anlaşılan.
Olabilir tabii. Biz yemiş gibi görünelim ağzımızın tadı bozulmasın.

Bi 10 gün oldu antreman yemeyeli

Bu yönetim nasıl transfer yapıyor adam geldi mi gelmedi mi belli değil yok kampa geliyorlar yok alacakları var gelmiyorlar ulan gelmiyosa gelmiyo kesip atın imzalar atılmışsa kampa getirdin

Üst Alt