Fernando ve Ndiaye Doğru Oynatılınca... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando ve Ndiaye Doğru Oynatılınca...

Bugün maçın adamı Fernando kesinlikle hani attığı golden ziyade yaptıklarıyla da çok öne çıktı

Ama maçın bir diğer adamı bence Badou 'ydu merkezden hücum anlamında gerçekten çok iş yaptı hücumda +1 adam olmamızı sağladı resmen

Tabi 10 kişi kalmış Akhisar karşısında yaptıkları öyle inanılmaz abartılacak şeyler değil önümüzdeki maçlarda da görmek gerekiyor ama Fernando-Badou ikilisinden çok daha fazla yararlanabileceğimizi düşünüyorum ben yeterki doğru kullanılsın bu adamalar ...

rakibin 10 kişi kalması bişey ifade etmiyo.zaten ilkyarıda 44.dkda görmüşler kırmızı kartı.bizde son 25 dk 10 kişi oynadık.ayrıca akhisar kötü bi takım da değil.demek istediğim fernando ve ndiaye doğru oynatılırsa faydanın alasını görebiliriz.

Tudor statdan çıkarken elinde bir kitap vardi. Kitap, İngiliz yazar Matthew Syed’in “Kara Kutu Düşüncesi” kitabı. Genel olarak kitap büyük hatalarla nasıl başa çıkılacağını anlatıyor.
VİA: Yakup Cınar sur Twitter : "Tudor statdan cikarken elinde bir kitap vardi. Kitap İngiliz yazar Matthew Syed’in “Kara Kutu Dusuncesi” kitabi. Genel olarak Buyuk hatalarl… https://t.co/Rva1QMA4B4"

DQojNknXkAAzy-Y.jpg:large

Tudor statdan çıkarken elinde bir kitap vardi. Kitap, İngiliz yazar Matthew Syed’in “Kara Kutu Düşüncesi” kitabı. Genel olarak kitap büyük hatalarla nasıl başa çıkılacağını anlatıyor.

VİA: Yakup Cınar sur Twitter : "Tudor statdan cikarken elinde bir kitap vardi. Kitap İngiliz yazar Matthew Syed’in “Kara Kutu Dusuncesi” kitabi. Genel olarak Buyuk hatalarl… https://t.co/Rva1QMA4B4"

bu kitabı 1000 kere de okusa fayda etmez,hatalarında inat ettiği müddetçe...

Bakin bugün yine bariz 8 numara acigini gorduk ya 3 tane kritik yerden frikik oldu adam yok devre arasında alınacak tek en önemli adam cabaye ve gördük ki Ndiaye 10 numarada oynamasi gerek Belhanda yedek durup hamle oyuncusu olması gerek.

Aslında Fernando ilerde durduğunda pozisyon bilgisi sayesinde ataklar başlamadan kesebildiği için defansif katkısı daha çok oluyor.

Aslında Fernando ilerde durduğunda pozisyon bilgisi sayesinde ataklar başlamadan kesebildiği için defansif katkısı daha çok oluyor.

Cok yerinde bir yorum.

Adamin lakabi bosuna ahtapot degil. Bacagini uzatip topu kapiveriyor rakipten hemencecik. Bu kadar gömülü oynatmanin manasi yok.

Ben yazin alindiginda 4-1-4-1 oynarsak Fernando geri dörtlünün önündeki o "1" olarak cok muazzam katki verir demistim. Öyle kullanilmali mutlaka.

Matthew Syed tells the inside story of how success really happens - and how we cannot grow unless we are prepared to learn from our mistakes.

Hatalarından ders çıkarma üzeri bir kitap

Üst Alt