Fernando'dan Çarpıcı Açıklamalar! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando'dan Çarpıcı Açıklamalar!

Yaw Cenk yalanmı söylüyor resmi sitede haberi var,Bu ise pöftürük bir haber yahu.mesela Futbol Arenada sürekli yönetimle görüşüyor güya yersen buda öyle sıkma bir haberdir belki(Fanatik haberi için demiyorum yabancı kaynak için)Ki 4-5 gün önce yapılmış bir röpörtaj bile olabilir en azından

Orjinal : O Manchester City está a pedir muito dinheiro? Entre sete e oito milhões de euros. O clube que ofereceu uma verba pelos meus direitos foi o Galatasaray. O City quer vender-me, mas o que for bom para o clube pode não ser bom para mim. Não adianta ser bom apenas para uma parte, daí esta dificuldade em resolvermos este assunto. Até 31 de agosto tudo pode acontecer.

Google Translate EN:

Is Manchester City asking for a lot of money? Between seven and eight million euros. The club that offered money for my rights was Galatasaray. City wants to sell me, but what's good for the club might not be good for me. It is no use to be good only for one part, hence this difficulty in solving this subject. By August 31th, anything can happen.

Google Translate TR :

Manchester City çok para istiyor? Milyon yedi ila sekiz Euro. Kulüp haklarımı hibe Galatasaray'ın oldu sundu. Şehir beni satmak istiyor, ama ne kulüp için iyidir benim için iyi olamaz. Sadece bir kısmı için, o zaman bu zorluk çözmek faydası yok iyi olduğu. Ağustos'a kadar 31 her şey olabilir.

Yalanın dik alası, evet fanatiğe taktık çünkü haberleri hep masa başı, bunu görmek için çok da akıllı olmaya gerek yok.

Haber doğruysa bile bugünün röportajı değil sadece bugün yayımlanmıştır.Fernando 7-8 istiyor demiş City 5.2 anlaşılmayacak bir durum değil

ben+seni+seviyorsam+sen+de+beni+seveceksin

Haber doğru, orijinalini google'dan İngilizce'ye çevirince gerçekten o şekil konuşmuş adam. Artık maksadı ne bilmiyoruz, belki Porto'ya selektör yapmıştır adam eski takımı sonuçta. Bu saatten sonra çok da bir şey ifade etmiyor. Ben bizim yönetimin söylediklerine bakıyorum, bu transfer çoktan bitmiş. Birkaç güne açıklayacaklar belli bu artık.

Yani ne bekliyordunuz ki anlamadim. Dunyanin en iyi takimlarindan birinin defansif orta sahasi avrupada osterunds a elenen takima gitmek icin kicini mi yirtacakti? Parayi verirsek aliriz bu kadar. Bu saatten sonra bu takima alinan butun oyuncular net para icin gelir.

Fanatik gazetesi işin içinde ise güvenmemeyi öğrenmeniz lazım. Bunu farklı bir konuda da dile getirmiş ve kaynağı hemen sonrasında belirtmiştim. Buyrun; http://www.ntvspor.net/futbol/fernando-dan-son-gun-mesaji-597cf38ded4ea02a10fc4a13
Sana yabancı kaynağın linkini verdim çünkü Fanatik'in kendi yaptığı bir haber değil bu. Diğer spor gazetelerinde de aynı haber var. Ama hâlâ konuyu Fanatik'e çekip kendini haklı çıkartmak için boş çabalar içindesin.

Konuyu tam olarak anlamadığını görüyorum. Boşver artık alıntı yapmaya da gerek yok sen böyle iyisin.

Sağlıcakla kal.

Sent from my Galaxy S8+ using GSCimbom mobile app

Son düzenleme:
gelmek istemiyorsa ne beğenmiş dün fotoyu cenk de bitti dedi boş iş inanmıyorum bu röportaja görüntülü sanki

Üst Alt