Ferudun Tankut: "Tudor, 150 bin Euro'ya serbest kalır" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ferudun Tankut: "Tudor, 150 bin Euro'ya serbest kalır"

tudor.jpg

Karabükspor Başkanı Ferudun Tankut, adı Galatasaray ile anılan teknik direktör Igor Tudor'un geleceğiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Ajansspor'a konuşan Başkan Tankut, "Galatasaray'da yönetici Levent Nazifoğlu açıkladı. 'Tudor'la ilgili bir kararımız yok' diyorlar. Tudor şu anda Hırvatistan'da, hanımı doğum yapacak. Takım da izinli. Biz kalmasını istiyoruz. 1 hafta, 10 gün içerisinde kendisiyle görüşme yapacağım. Yeni sezonda da kalmasını istiyorum. 31 Mayıs itibariyle sözleşmesi bitiyor. Ama 'gidiyorum' derse zincirle tutamayız. Sözleşmesinde bir madde var. Kendisi sözleşme bitiminden önce ayrılırsa 150 bin Euro öder, biz gönderirsek biz 150 bin Euro öderiz. Parayı ödedikten sonra yarın da gidebilir; ama ben Tudor'un böyle bir şey yapacağını sanmıyorum. Etik olmaz. Ayrıca Galatasaray da böyle bir davranışda bulunmaz. Hayat bu belli olmaz; ancak ben ihtimal vermiyorum" dedi.

150 bin euro taraftarlar bile toplar anasını satim başlıcam fair play muhabbetlerine alın gelin şu adamı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu "etik degildir" lafini da bir tek bizim icin kullaniyorlar anasini satayim. Sokmusum etikligine, sike yapildi ve aklandi lan bu ülkede ne etikliginden bahsediyorsunuz hala?

Besiktas 6 ay önce Cenk Tosun'u aldi kontrati bitip bedava gelsin diye. Bize yapsak vay oyuncumuzu ayarttilar etik degil yok bizimle maclari var daha oyuncumuz yeni takimina karsi nasil oynasin simdi falan filan diye yaygara koparirlardi.

Hemen bugün masaya oturup konuşun yarın'a halledin bu işi.

Rize maçına yepyeni bir sayfayla başlayalım daha 15 maç var bişey bitmedi.

Alın lan şu adamı.Kenarda pasif adam görmek istemiyoruz.Bağırsın,çağırsın Selçuk,Sabri,Semih gibi gereksizlere bassın fırçayı.

Üst Alt