Fetö İmamı Ömer Çatkıç Tutuklandı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fetö İmamı Ömer Çatkıç Tutuklandı!

bu olaylarda gariplik var. söyleyeceklerim ömer çatkıcı bağlamamaktadır

fetullahla mücadele edildiğini sanan var mı? sakaryadaki bilmem ne köyündeki doktoru işten atmayla olmaz bu işler. işin kötü tarafı olaylar gs düşmanıydı, akp düşmanıydı, bjkye düşmandı feneri sevmiyordu, kürttü, türktü, aleviydi iyi oldu oh olsun diye yorumlanıyor. gerçekten fetöcü ise atılsında, şöyle düşünün 200.000 kişi atılıyor kamudan ve bunun içinde muhaliflerde var. erdoğana kendi devletini kurma şansı verildi. adam muhalifleri attığında da muhalif çıkıpta yahu beni haksız yere attılar ben fetöcü değilim diyemiyor. Çünkü bunu dese kimse inanmayacak, iktidar karşıtı herkes fetullahçı olarak lanse ediliyor. dün ahmet çakarın hakana yaptığı olayda yeni türkiyenin bir fotoğrafıdır. iq seviyesi düşük olan hakanı savunmuyorum, onun popüler biri olması bile rezillik. olayı fetullahçılığa kadar taşımış bir insan, bunu en son diyecek kişi ahmet çakardır, keza yine futbolculara ya da oraya buraya hakaretler yağdıran da kendisidir. Eğer hakan hepcan isimli şahsiyet eleştirilecekse bunu eleştirecek kişi ahmet çakar olmamalıydı.

Bunlar yeni türkiye dedikleri fotoğrafın parçaları. düzeni kabul etmeyen herkes öyle ya da böyle linç ediliyor. hedef gösteriliyor. erdoğanın imam hatipten arkadaşı olan birisi anlatmıştı, hergün okula hitler denilen aptal herifin kavgam kitabı ile gelirdi diyor. anlaşılan o ki erdoğanın idol olarak aldığı bir şahsiyet hitler gibi ipe sapa gelmez uçuk kaçık bir herif. Ki zaten onun yaptıklarını yapmaya çalışıyor, korku ve güçle insanlar sindiriliyor.

Tamam ne güzel bu yapıya üye olanlar alınsın, cezasını çeksinde. devlet eliyle bu insanlar, devlet büyükleri tarafından buralara yerleştirilmiş. fakat siz devlet olarak yerleştirenleri değil yerleşenleri alıp tutukluyorsanız ben sizin bu yapıyla mücadele ettiğinize inanmam. hatta aynı yere hizmet ettikleri için, hala düşman olduklarından bile şüpheliyim.

söylediklerim ömer çatkıçı kapsamamaktadır, sadece bu örgütle mücadele şekli bende hayretler uyandırdığı için belirtmek istedim. ömeri tanımamda bilmem de

Son düzenleme:
bu olaylarda gariplik var. söyleyeceklerim ömer çatkıcı bağlamamaktadır

fetullahla mücadele edildiğini sanan var mı? sakaryadaki bilmem ne köyündeki doktoru işten atmayla olmaz bu işler. işin kötü tarafı olaylar gs düşmanıydı, akp düşmanıydı, bjkye düşmandı feneri sevmiyordu, kürttü, türktü, aleviydi iyi oldu oh olsun diye yorumlanıyor. gerçekten fetöcü ise atılsında, şöyle düşünün 200.000 kişi atılıyor kamudan ve bunun içinde muhaliflerde var. erdoğana kendi devletini kurma şansı verildi. adam muhalifleri attığında da muhalif çıkıpta yahu beni haksız yere attılar ben fetöcü değilim diyemiyor. Çünkü bunu dese kimse inanmayacak, iktidar karşıtı herkes fetullahçı olarak lanse ediliyor. dün ahmet çakarın hakana yaptığı olayda yeni türkiyenin bir fotoğrafıdır. iq seviyesi düşük olan hakanı savunmuyorum, onun popüler biri olması bile rezillik. olayı fetullahçılığa kadar taşımış bir insan, bunu en son diyecek kişi ahmet çakardır, keza yine futbolculara ya da oraya buraya hakaretler yağdıran da kendisidir. Eğer hakan hepcan isimli şahsiyet eleştirilecekse bunu eleştirecek kişi ahmet çakar olmamalıydı.

Bunlar yeni türkiye dedikleri fotoğrafın parçaları. düzeni kabul etmeyen herkes öyle ya da böyle linç ediliyor. hedef gösteriliyor. erdoğanın imam hatipten arkadaşı olan birisi anlatmıştı, hergün okula hitler denilen aptal herifin kavgam kitabı ile gelirdi diyor. anlaşılan o ki erdoğanın idol olarak aldığı bir şahsiyet hitler gibi ipe sapa gelmez uçuk kaçık bir herif. Ki zaten onun yaptıklarını yapmaya çalışıyor, korku ve güçle insanlar sindiriliyor.

Tamam ne güzel bu yapıya üye olanlar alınsın, cezasını çeksinde. devlet eliyle bu insanlar, devlet büyükleri tarafından buralara yerleştirilmiş. fakat siz devlet olarak yerleştirenleri değil yerleşenleri alıp tutukluyorsanız ben sizin bu yapıyla mücadele ettiğinize inanmam. hatta aynı yere hizmet ettikleri için, hala düşman olduklarından bile şüpheliyim.

söylediklerim ömer çatkıçı kapsamamaktadır, sadece bu örgütle mücadele şekli bende hayretler uyandırdığı için belirtmek istedim. ömeri tanımamda bilmem de
Söylemeye çalıştığını anlıyorum ki bence de haklısın. Şu videoda rahmetli Kamer Genç'e salya sümük saldıranlar hala daha dışarıda hatta hala meclis bünyesinde barınabiliyorlar. O yüzden bana göre de mücadele dedikleri şey palavradan öteye gitmiyor. Gerçekten mücadele ediliyor olsa en başta bu videoda görünen şahıslar içeri alınırdı.

YouTube

Son düzenleme:
Futbolda orduda emniyette hatta mitte bile fetoculer varken tektek bu adamlar tasfiye edilirken, siyasi hic fetocunun tutuklanmamasi garip degil mi ? Siyasette hic fetocu yok mu yani ?

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şu herife sempati duyan bir tane bile Galatasaray taraftarı yoktur. İyi olmuş demeyeceğim ama suçu varsa abileriyle beraber çekmesi dileğiyle. Ama bu da itirafçı olup takip altına alınır muhtemelen.

Futbolda orduda emniyette hatta mitte bile fetoculer varken tektek bu adamlar tasfiye edilirken, siyasi hic fetocunun tutuklanmamasi garip degil mi ? Siyasette hic fetocu yok mu yani ?

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla benim şahsi kanaatim, 2019 yılındaki başkanlık seçiminde Recep Tayyip Erdoğan başkan seçilirse, ertesi günü yapacağı ilk iş, en yakınındaki yol arkadaşları da dahil, fetönün siyasi ayağına operasyon yapmak olacaktır... Referandumdaki oyladığımız maddelerden bunu anlıyorum ben...

Valla benim şahsi kanaatim, 2019 yılındaki başkanlık seçiminde Recep Tayyip Erdoğan başkan seçilirse, ertesi günü yapacağı ilk iş, en yakınındaki yol arkadaşları da dahil, fetönün siyasi ayağına operasyon yapmak olacaktır... Referandumdaki oyladığımız maddelerden bunu anlıyorum ben...

Aynen kesin öyle olur. Çok güzel çıkarım yapıp büyük resmi görmüşsünüz tebrik ederim.

Ömer Çatkıç, ByLock'tan gözaltına alındı...
Fetullahçı Terör Örgütü’ne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında eski milli kaleci Ömer Çatkıç gözaltına alındı.

fft11_mf1704733.jpeg

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca Fetullahçı Terör Örgütü'ne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında eski milli kaleci Ömer Çatkıç gözaltına alındı.

Ömer Çatkıç hakkında bir itirafçının beyanları üzerine yapılan incelemede örgütün kriptolu haberleşme uygulaması ByLock kullanıcısı olduğu belirlendi.

Cumhuriyet Savcısı Ergün Güçlü'nün talimatı üzerine sabah saatlerinde adresinde gözaltı işlemi yapılan 43 yaşındaki Çatkıç, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi. Ünlü kalecinin evinde arama yapıldı.

Sorguya alınan Çatkıç'ın 2008 – 2012 yılları arasında son olarak Antalyaspor'da forma giydiği biliniyor. Şu anda bir televizyon kanalında yorumculuk yapan Ömer Çatkıç'ın Bursaspor ile ilgisi olmamasına rağmen kulübün 2010 yılındaki şampiyonluk kutlama anında fotoğraf karesine girmesi dikkat çekmişti.

Şu boldladığım kısım doğru ise tehlike kapıda demektir bazıları için.

[FONT=&quot]Ömer Çatkıç, FETÖ üyeliği suçlamasıyla tutuklama talebiyle nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edildi. (Milliyet)[/FONT]

Eskiden galatasaray camiasi ile belli nedenlerden oturu kotu olmus olabilir.. Bu ona suclu damgasini yapistirmamiz icin yeterli bir neden degil..

Omer milli takimda da ter dokmus ve turk futboluna senelerce hizmet etmis, sahsi fikrim beceriksiz bir kaleci idi.. 3 buyuklerin formasini giymeyi birak, koklayamamis biridir.

O kadar sene futbol oynayip ne basardi derseniz koskocaman bir hictir.. Jason stathama benzemek icin senelerce kel kalan ardindan bunu tarziymis gibi milyonlari arkasinda suruklemeye calisan bir futbolcudur.

Kendisine sahsi anlamda hic bir duygu beslemem.. Benim ya iyi kalecidir yada berbattt. Bence kotu berbat kaleciydi he iyi bir insan miydi?

Bu soruyi cevaplamak bana dusmez..

Üst Alt