Fi, Çi | puhutv - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fi, Çi | puhutv

3 bölümü de izledim beğendim ben kaliteli bi dizi. ozan güven efsane oynamış. diğer oyuncuların da hakkını yemeyelim baştan sona iyi cast. açıkçası sevdiğim türden bi dizi hayata dair güçlü önermeleri olan insana hayatı sorgulatan, psikolojik derinliği kuvvetli bi dizi.

3 bölümü de izledim ama Keramettin in bahsettiği yerli dizilerde gorebileceginiz en uyuz şerefsiz it falan değil bence ozan güven in oynadığı can karakteri.
Takıntılı sadece.
Diger bölümlere de bakmak lazım tabi

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sanatsal sahneler için dakika bilgisi paylaşalım lütfen.

Sanata doymak istiyoruz

fapatalk'dan gönderildi.?

3 bölümü de izledim ama Keramettin in bahsettiği yerli dizilerde gorebileceginiz en uyuz şerefsiz it falan değil bence ozan güven in oynadığı can karakteri.
Takıntılı sadece.
Diger bölümlere de bakmak lazım tabi

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Karakter odaklı bir hikaye zaten bu işin derin yönü de karakterlerin yaşadıklarına olan tepkileri ile alakalı. Yaşanılanlar hayatı hangi noktalara götürüyor gibisinden, şimdi bir şey dicem de direk spoiler olacak diye demiyorum. 3 bölümde bir şey olmaz.

Bir de sanırım sezon sezon bölecekler o yüzden daha çok yolu var.

2.5 bölümden edindiğim izlenim psikolojik yönü şu ana kadar iyi işleyememiş olmaları. Daha öğretici bir tarza bürünmesi lazım yoksa esere yazık olacak. Bir de benim içim en kilit iki karakterden birini Berrak'ın oynaması hiç uymamış cidden.

Özge Özpirinçci konuk oyuncuymuş yav hep görseydik keşke <3.

Ayda 3 bölüm yayınlanacakmış.

Son düzenleme:
Dizinin yapımcısı Ay Yapım, ‘Fi'nin 31 Mart akşamı saat 22:00'de yayına girdikten pazar gece yarısına kadar 3,5 milyon izlenmeye ulaştığını açıkladı.

Üst Alt