FIBA basketbolu mu NBA basketbolu mu ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIBA basketbolu mu NBA basketbolu mu ?

ZZZZZZ-ZZZZZZBasketbol%20Takm.jpg

bostonceltics2008nbacha.jpg

Cevap: Hangi Basketbol size daha çok keyif veriyor?

Sinan Erdem'deki Sırbistan maçı Türkiye'nin çok fenaydı. Sırf onun için Avrupa.

NBA Daha keyif veriyor bana.Birde Mert NBA ilgili foton çok güzel o zaman şampiyon olmuştuk.:sad007:

Nba'i daha iyi takip ederim ama avrupa basketbolunda da maça göre büyük değişiklikler oluyor. Karar veremedim net bir şekilde. NBA'de maç içinde çok kopmalar oluyor, o sıkıntı. İzlerken kendimi tutamayıp uyuduğum zaman çok olmuştur ama avrupa basketbolunda bu biraz zor. Başından sonuna kadar aynı ateşle gidiyor.

Aslında her ikisinin de verdikleri bambaşka zevkler var.Basketbol olarak bakılırsa Avrupa'da oynanan oyun NBA den çok daha ileri durumda ve bu bana daha zevk veriyor.

NBA varken Avrupa pek ilgi çekmiyor benim için..

Nba'in normal sezonu show amaçlı hatta çok görmüşşünüzdür ilk yarıda 20 sayı geriden gelip maç almaları felan.

Nba'de maça gelenler oraya sosyal alan gibi bakıyorlar çocuklarını oyun alanlarına bırakıp birasını alıp koltugunda arkadaslarıyla muhabbet ede ede maça bakıyorar.

Avrupada ise her maç son maç gibi oynanıyor ve taraftarları çok ateşli oluyor.Ayrıca işin içine siyasi olaylarda girince maçlar daha heyecanlı oluyor.

Bu yüzden Avrupa diyorum.

Birde bana Nba çok yapmacık geliyor.Hele her takımda beyaz oyuncu bulundurma sayısı yazısız kanun gibi.Kolejde beyaz oyuncu görmek için baya uğraşmanız lazım.

Sonra nbatvde sürekli çocuklara yardım eden,onlarla ilgileniyormus gibi görünmeleri beni deli ediyor....

NBA'in amaci zaten sov oldugu icin cogu kisiye daha keyifli gelmesi normaldir. Ama benim icin hucum oldugu kadar savunma da cok onemlidir. Bu yuzden Avrupa basketbolu.

NBA diyorum.

Bu arada bu şık saçma değil mi?

"Avrupa (Eurleague, Avrupa ve Dünya Basketbol Şampiyonaları)"

Avrupa yazmışsın sonra parantez içinde dünya basketbol şampiyonaları yazmışsın.

Dünya basketbol şampiyonaları sadece Avrupayı mı kapsıyor?

nba de yıldız isimler olduğu için zevk daha fazla ama avrupa da oynanan basketbol çok daha kaliteli

Üst Alt