Fifa 10 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fifa 10

Cevap: FIFA 10 Çıktı !!

09 'u oynadıktan sonra PES'i bırakmıştım. Çok iyi yağmışlardı. Üstelik 09'da GS'ı çok iyi yapmışlardı. Bu sene daha iyi yapacaklardır.

Sabırsızlıkla oynamayı bekliyorum.

Bu arada Fifa'nnın tadı ps3'te çıkıyor.

Zaten bilgisayar ile ilgili,özellikle ekran kartında istediği minimum özelliklere bakılınca optimizasyon uğruna çoğu şeyden vazgeçildiğini görüyoruz.

Kardeşim benim konsolum yok,bi süre de almayı düşünmüyorum.Adam gibi yapın PC'de de PES'e rakip olun.

Beyler indirdim konsola oynadım oyun inanılmaz ötesi olmuş oynayış gerçek gibi karlı hava yağmurlu hava inanılmaz. Karlı havada kar yağıyor formalar ıslanıyor, yağmurluda yağmur yağıyor çim süper çimdeki çamur detayı formanın yağmurdan ıslanıp vücuda yapışması felan inanılmaz gerçekten !!! Hele yağmurlu havada top böyle gerçekçi gidiyor bi süre sonra top kontrol zorlaşıyor top ağır gidiyor mesela yerden uzun pas attınız çamurun olduğu yerde top direkt duruyor yavaşlıyor felan muhteşem olmuş.

Şutlar baya gelişmiş, PES'i geçmiş zımba gibi şutlar atılıyor.

Kornerde, frikiklerde taktik yapıyorsun. Mesela Rijkaard geldi Galatasaray'a Arda elini kaldırıyor sonra antremanda yaptığı taktikleri yapıyolar bi anda birisi öne fırlıyor felan aynısı FIFA 10 (XBOX 360 ve PS3 versiyon)'da var. Antreman da yapıyorsun istediğini şu adam şurda durcak şu şuraya gelcek, maç içinde kaydettiğin taktiği seçiyorsun, ondan sonra adam elini kaldırıyor indirince direkt noktalara koşmaya başlıyorlar felan muhteşem olmuş.

Futbol oyunlarında son noktadır FIFA 10.

Ayrıca overall'lara baktım, hatırladıklarımı yazıyorum. Keita 80, Baros 80, Elano (sağa koyunca ve tam bakmadım ama forvet arkasıda öyle sanırım) 81, Arda 80.

Aynısı olmuş dostum bi şut attım akıllara zarar gelişine doksana 25-30 metreden inanılmaz gitti hani Ankaragücü maçında Kewell atmıştı bi tane aynı onun gibi az daha hızlı gitti top, doksana gitti ve az geriden yani 25 m felan normalde imkanı yok böyle gitmezdi inanılmaz gelişmiş.

Bu arada Elano Brezilya Milli Takımında default kadrolarda ilk 11'de yer alıyor Ronaldinho felan yedek :D . Onu geçtim harbiden Elano'nun mevkii sağ taraf yapmışlar hep sağda oynuyordu heralde ondan öyle yapmışlar sağa bi aldım adamı 81'e fırladı direkt :D Ve shot power felan 86'nın üzerindeydi, freekickte aynı şekilde çok yüksek. Çok iyi yapmışlar Elano felan. Hele Keita'yı tutamıyolar acceleration (hızlanma) 92'miydi neydi dribbling'te aynı şekilde :D

Ayrıca FIFA 10'da bildiğim sadece büyük takımlar 3 formalı. TSL'de de tek Galatasaray 3 formalı ve Baros'un ayakkabısı kendisine özel beyaz Nike Vapor'la çıkıyor sahaya. Edit'ten baktım yoktu öyle ayakkabı adama özel ayakkabı yapmışlar :cool:

Beyler indirdim konsola oynadım oyun inanılmaz ötesi olmuş oynayış gerçek gibi karlı hava yağmurlu hava inanılmaz. Karlı havada kar yağıyor formalar ıslanıyor, yağmurluda yağmur yağıyor çim süper çimdeki çamur detayı formanın yağmurdan ıslanıp vücuda yapışması felan inanılmaz gerçekten !!! Hele yağmurlu havada top böyle gerçekçi gidiyor bi süre sonra top kontrol zorlaşıyor top ağır gidiyor mesela yerden uzun pas attınız çamurun olduğu yerde top direkt duruyor yavaşlıyor felan muhteşem olmuş.

Şutlar baya gelişmiş, PES'i geçmiş zımba gibi şutlar atılıyor.

Kornerde, frikiklerde taktik yapıyorsun. Mesela Rijkaard geldi Galatasaray'a Arda elini kaldırıyor sonra antremanda yaptığı taktikleri yapıyolar bi anda birisi öne fırlıyor felan aynısı FIFA 10 (XBOX 360 ve PS3 versiyon)'da var. Antreman da yapıyorsun istediğini şu adam şurda durcak şu şuraya gelcek, maç içinde kaydettiğin taktiği seçiyorsun, ondan sonra adam elini kaldırıyor indirince direkt noktalara koşmaya başlıyorlar felan muhteşem olmuş.

Futbol oyunlarında son noktadır FIFA 10.

Ayrıca overall'lara baktım, hatırladıklarımı yazıyorum. Keita 80, Baros 80, Elano (sağa koyunca ve tam bakmadım ama forvet arkasıda öyle sanırım) 81, Arda 80.

pc olarak hangi özelliklerde açıyor mesela benimkisi vista değil xp filan yada ekran kartı filan ne kadar olması gerekiyor ?

Üst Alt