FIFA 12 | GSC Pro Club


Evet fifacılar her geçen gün vizyonumuzu daha da yükseltiyoruz.. şimdi klübümüzü yükseklere taşıma zamanı .. bu sefer takılmayı ve bu durumun umursanmasını umuyorum .. artık sezondu head to headti bu işlere ara verin gerçek fifanın zevkine varalım derim ben .. sizde eger öyle diyorsanız mevkinizi oyun stilinizi belirtin ki şaha kalkalım ..GSCimbom

Emre Can - Uç Santrfor (Hakan Şükür , Amauri stili) / gerektiginde DM/MC : Savaşan top kapan orta saha (Essien , Lass stili) ..

Mesut Çorap - Cam/St/Rw/Lw (Sabri Hagi karışımı)

Gökay Yıldız - St/Rw/Lw/Amc

Serdar Mullaoglu Cam/Cm/Lm/Rm (Zidane M.Sarp karışımı)

Tayfun Tulug CAM/CM (Xavi/Iniesta/Hagi karisimi)

Mahir Kaya - St/Rw/Lw

Murat Kesen

G.Ecer AMC (Zidane stayla)
 
Cevap: FIFA 12 | GSC Pro Clubgsc pro club kurmayi bende düsünmüstüm.fifa 11'de pro'm 87 veya daha yüksek idi. ama itiraf etmeliyim ki, fifa 12 de daha hic pro oynamadim :eek:ama tabiki bende varim. forvet, forvet arkasi veya kanatlarda oynuyorum.emre sen takimi kur, üyeler birer birer katilirlar aramiza :asd:
 
Cevap: FIFA 12 | GSC Pro ClubBen fazla kasmadim proyu ama idare eder duzeyde bir gelisim gosterdim. Sanirim overall 75ti. Mevki olarak CAM oynuyorum ama CM,LM.RM de oynarim. Oyuncu tipi olarak Zinedine Zidane - Mustafa Sarp karisimiyim :asd:
 
Cevap: FIFA 12 | GSC Pro Clubtamamdır ben kuruyorum takımı ps başına geçince ve burada mevkisini istegini belirtene transfer teklifini yolluyorum
 
Cevap: FIFA 12 | GSC Pro ClubEmre ilk mesajı editlesene kimler katılıyor, hangi mevkide oynuyorlar diye. Yeni gelenler için kolaylık olur.
 
Cevap: FIFA 12 | GSC Pro ClubBu takım çok ofansif olacak kimse geriye gelmeyecek adım gibi eminim :D Allahını seven defansa gelsin diye bağıracağım :asd:
 
Cevap: FIFA 12 | GSC Pro Clubklüp kuruldu, şuana kadar katılım gösterenlere teklifler yollandı . ve daha birçok katılım bekliyorum .. haydi fifacılar ..
 
Üst Alt