FIFA 13 (PS3/Xbox 360/PC) - Sayfa 527 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA 13 (PS3/Xbox 360/PC)

Düşünüyorum, muhtemelen çıktıktan bikaç hafta sonra alırım da benle oynaman zor olabilir. :D Baya uzakta yaşıyorum oynamak ızdırap olabiliyor. Pasa basıyosun 2 saniye sonra gidiyo falan filan... :D

Adamın kadroya bak :D

[attachment=3446:rakiip.jpg]

tabii kaçamadı

[attachment=3447:skor.png]

Ekli dosyalar

• rakiip.jpg
    rakiip.jpg
    98.7 KB · Görüntüleme: 177
  • skor.png
    skor.png
    102 KB · Görüntüleme: 113
OHA :D Bana da denk geliyor arada bi bu tipler, tokatlayıp yolluyorum. :cool: Bunlar zaten hileci ve(ya) parayla coin satın alan tipler, oyunda iyi olmuyorlar genelde. :2aloh1:

Yalnız herif ne manyak kadro kurduysa, takımdaki tek defansif oyuncu Thiago Silva. :D

Ya adam 98 overall'lı Messi'yi forvete koysa belki daha etkili olurdu orta sahaya koymuş benim orda Ramires-Blazs var ezdiler tabii ufacık adam.

Mavi Ronaldo inanılmaz yalnız uçuyor resmen top 1 milim açılmıyor ayağından gene de rüzgar gibi esip geçiyor oynatan vazgeçene kadar koşuşunu izlemekten başka yapacak bişey yok :D

Ya adam 98 overall'lı Messi'yi forvete koysa belki daha etkili olurdu orta sahaya koymuş benim orda Ramires-Blazs var ezdiler tabii ufacık adam.

Mavi Ronaldo inanılmaz yalnız uçuyor resmen top 1 milim açılmıyor ayağından gene de rüzgar gibi esip geçiyor oynatan vazgeçene kadar koşuşunu izlemekten başka yapacak bişey yok :D

TOTY değil de TOTS'a karşı oynamıştım herif oynamayı bilmiyodu gene ama Ronaldo harbiden oyunun en iyi topçusu, belli oluyodu yani. FUT14'te fiyatlar makul olsa da alsak. :rolleyes:

1185015_10151867068344759_577663929_n.png

FIFA Ultimate Team - My Shared Squad | EA SPORTS Soccer

Generations icin Galatasaray takımı kuruyordum ben de. Para da kalmadı gerçi FUT 14 çıkınca hallederim bi şekilde.

IF Yilmaz, TOTS Inan, IF Melo ve IF Chedjou eksik. :(

Üst Alt