FIFA 13 (PS3/Xbox 360/PC) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA 13 (PS3/Xbox 360/PC)

FIFA 13′ün ilk detayları ortaya çıktı ve görünüşe göre çok daha gerçekçi bir futbol deneyimi bizleri bekliyor.

20120509022808.jpg

20120509022833.jpg

20120509022855.jpg

20120509022911.jpg

20120509022933.jpg

First Touch Control (İlk Dokunuşta Kontrol) adı verilen sistem, pas sertliğini, hızını, yüksekliğini ayarlamaya yarıyor. Ayrıca topla dribling de yeniden tasarlanmış, yapay zeka ve serbest vuruşlar optimize edilmiş bir şekilde karşımıza çıkacak. Tıpkı Madden'da olduğu gibi FIFA 13′te de oyuncular çok daha gerçekçi görünecek ve saha üzerinde birbirleriyle etkileşimleri daha gerçekçi olacak.

FIFA serisinin EA için ayrı bir yeri olduğu kesin. Geçen yıl FIFA markasından 100 milyon dolara yakın para kazandı EA. Kıyaslamak gerekirse Mass Effect 3, 200 milyon dolara yakın para kazandırmıştı.

FIFA Ultimate Team Rehberi -------> https://www.gscimbom.com/forum/teknoloji-bilgisayar-forumu/123477-fifa-ultimate-team-rehberi.html

Cevap: FIFA 13′ten ilk görüntüler

-----

Anlaşılan FIFA ya dönüş olacak 2013 te benim için...

FIFA forması yapmayı sevmiyorum o yüzden PES e geçmiştim :D

Ama geri döneceğim bu gidişle :)

Fifa, PES kadar açık kaynaklı yama yapılabilir şekilde yapılsa çok daha ilgi görür, sırf oyuncu yüzleri daha çok benziyor diye PES oynayanlar var :eek:

Eski futbol oyunlarının hiç bir zevki yok maalesef. Fifa 99-2000-2001-2002, PES4-5-6 gibi efsane oyunlar varken, bunlar mide bulandırıyor ancak.

PC aldim alasi hep fifa oynamisimdir, ileriyede devam...:animation:

1-2 video ciksin da heycenla bekleyelim oyunu..

Cevap: FIFA 13'ün İlk Görüntüleri!

bence fifa 12'nin aynısı olur..

cok oynayınca arcade havası olusuyor resmen, hep aynı pozisyonlar, adamlarının gelisen atak esnasında topu almamak icin rakibin arkasına kacması vs.. oyun seni yenmek icin hile yapmak zorunda resmen. bu isi bir beceremedi fifa - oynanıs gercekligini, bunu yapsa 10 numara oyun olur fakat ozellikle 3. resimden aynı tas aynı hamam oldugunu anladım.. her sene cok farklı olacak yapacaz edecez gibi soylemlerle karsımıza cıkıyorlar, fakat oynanıs resmen fifa 98'den farksız.

fifa'yı severim pes oynamıyorum bile, fakat bu oynanıs gercekligini beceremiyorlar bi turlu, dogruya dogru. degisik goller atmak imkansız oyunda, hep aynı pozisyonlar, hep aynı ataklar rakip te sen de.. dogal olarak bıkıyosun.

İlk bilgiler demek daha doğru olur. Zira, resimler FİFA12'ye ait.

Benim oynanışla ilgili sıkıntım yok. Formaları ve Oyuncu yüzlerini eksiksiz ve benzer yapsınlar yeter.

Eskiden hep Pes oynardm ama 1-1,5 yıldr Fifa oynuyrm , sabırszlıkla bekliyorum Fifayı , ama pes'ide denemeden gecemeyeceğim :)

bence fifa 12'nin aynısı olur..

cok oynayınca arcade havası olusuyor resmen, hep aynı pozisyonlar, adamlarının gelisen atak esnasında topu almamak icin rakibin arkasına kacması vs.. oyun seni yenmek icin hile yapmak zorunda resmen. bu isi bir beceremedi fifa - oynanıs gercekligini, bunu yapsa 10 numara oyun olur fakat ozellikle 3. resimden aynı tas aynı hamam oldugunu anladım.. her sene cok farklı olacak yapacaz edecez gibi soylemlerle karsımıza cıkıyorlar, fakat oynanıs resmen fifa 98'den farksız.

fifa'yı severim pes oynamıyorum bile, fakat bu oynanıs gercekligini beceremiyorlar bi turlu, dogruya dogru. degisik goller atmak imkansız oyunda, hep aynı pozisyonlar, hep aynı ataklar rakip te sen de.. dogal olarak bıkıyosun.

Bu olay en son FIFA 11 ile son buldu, 12 ile tarihe karıştı. Abartmıyorum 600+ maç oynamışımdır, 600.maçımda bile çok farklı goller attığımı hatırlıyorum. Fakat bu dediğin FIFA 11 ve öncesinde vardı yani hep aynı goller hep aynı pozisyonlar bir süre sonra oyun tekrar ediyordu kendini..

Cevap: FIFA 13'ün İlk Görüntüleri !

oyunun çıkmasına daha aylar var veriyorlar böyle görüntüleri nasıl sabredelim arkadaş :D

Bu olay en son FIFA 11 ile son buldu, 12 ile tarihe karıştı. Abartmıyorum 600+ maç oynamışımdır, 600.maçımda bile çok farklı goller attığımı hatırlıyorum. Fakat bu dediğin FIFA 11 ve öncesinde vardı yani hep aynı goller hep aynı pozisyonlar bir süre sonra oyun tekrar ediyordu kendini..

nasıl gol atıyosun ki abi ?

ya kornerden kafa golu var

ya kaleye dikey adama pas veriyosun, arkandaki tek adamın yanından donup sut cekiyosun, yada shot power'ı guclu bir arkadasla uzaktan sut cekiyosun... ya da iste yine skilleri yuksek bi herifle cizgiye kadar inip geri donup yandan sut cekiyosun... ozellikle world class ve legendary icin soyluyorum bunları tabi. karsı karsıya kalırsan da iste atıyosun bi sekilde...

yani normal futbol macları gibi kendiliginden pozisyon olusmuyo hic, hani mesela normal futbol macında sag bek herif defanstan bi vurur topa onun kafasına carpar bunun kıcına carpar, biseyler olur gol pozisyonu olur... boyle bisey mumkun digil oyunda.. yada diyelim korneri on direge istedigin gibi atamıyosun, karamboller de cok sacma oluyo ve sonuc olarak hep rakip te kalıyo top, karambolden gol atmak imkansız gibi.

ayrıca top sendeyken rakip sana değdiği an topu alıyo ugrasmasına gerek yok sadece değmesi yeter.. sen rakipten topu almaya calısınca taca cıkarıyosun topu, aynı pozisyonda rakip cıkarmıyo..

yada mesela ne diyim, falso'lu gol atmak mumkun degil, mesela kaleye 40 derece acıdan sut cekince gol olması mumkun digil.. falsolu hava pası vermek mumkun degil vs.vs.. bi suru acaiplik.

hep aynı fifa hic degismiyo. bence yeni bi program yazmalılar artık.

Ben bu oyunda çalım atamıyorum abi..

Çalım atabilmek ve oyuncu kıvraklığı çok üst seviyeye gelirse ancak oynarım..

Böyle oyunlarda pas pas sarmıyor beni..

Real'i aldığımda Ronaldo Hakan Balta gibi put gibi oynuyor :D

Ya ben Fifa oynamayı beceremiyorum ya adamlar kalas gibi..

Üst Alt