FIFA 18 Ana Konu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA 18 Ana Konu

Harbi mi Yaw belki bu transferlerden sonra alırlar belhanda fln :asd:

Şaka mı bu? Alman 3.ligi bile olacakmış oyunda bizim salaklar yine zorluk mu çıkarıyor.

sent via GSC

TFF ile 15,16 ve 17 için 3 yıllık anlaşma yapılmıştı. Anladığım kadarıyla fifa tek tek kulüplerle görüşmek istemiyor. Bu yüzden önceki anlaşma, kulüpler birliği ile görüşüldükten sonra olmuştu diye biliyorum. Kulüpler birliği yine anlaşırsa TFF'de onaylar ve yine anlaşma olur. Adamlar ne güzel ücretsiz olarak Süper Lig'in reklamını yapacak ama sanırım bizim Anadolu kulüpleri FIFA'dan para koparmaya çalışıyor.

Son düzenleme:
TFF ile 15,16 ve 17 için 3 yıllık anlaşma yapılmıştı. Anladığım kadarıyla fifa tek tek kulüplerle görüşmek istemiyor. Bu yüzden önceki anlaşma, kulüpler birliği ile görüşüldükten sonra olmuştu diye biliyorum. Kulüpler birliği yine anlaşırsa TFF'de onaylar ve yine anlaşma olur. Adamlar ne güzel ücretsiz olarak Süper Lig'in reklamını yapacak ama sanırım bizim Anadolu kulüpleri FIFA'dan para koparmaya çalışıyor.

Her yer de aç gözlüyüz anasını satayım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nefret ediyorum bu Anadolu takımlarının yıllardır hortumcu tutumlarından.

Yeteneksiz futbolcuları yabancı sınırından fahiş fiyatlara satıp çuval çuval para kazandıkları yetmiyor anlaşılan.

sent via GSC

Üst Alt