FIFA 18 Ana Konu - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA 18 Ana Konu

Dünya kupası modunda favori takımım Senegal.

Keita Balde, Sadio Mane, Moussa Konate,Mbaye Niang ve Badou Ndiaye ile pace'nin içinden geçiyorum.

luiz nazario çıktı lan icon sbcsinden wc modda , tarihteki en ballı paketim

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

06c1fe3a2b9f30484f9cb7f21d1eaad4.png

Ön sipariş 360 tl ise oyun çıktığında fiyat 400 tl olur. Az çok böyle olacağı belliydi

Uzun zamandır div 1 de oynuyordum olimpiyat çocuğu Higuain 90+ da
kendini yere attı eyyamcı hakemde tereddütsüz penaltıyı verdi div 2'ye düştüm. O an adeta çıldırdım oyunun içine girip, Paok başkanı gibi silahla sahada dolaşmak istedim.

Bu hırsla gittim Old Trafford'da kırmızı şeytanları çarptım. Maç 10 olmuş hala oyuncularıma go go diyordum. Adeta bir Rafa Benitez'e dönüşmüştüm, amacım sadece gol atıp topu santra noktasına taşımaktı.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uzun zamandır div 1 de oynuyordum olimpiyat çocuğu Higuain 90+ da
kendini yere attı eyyamcı hakemde tereddütsüz penaltıyı verdi div 2'ye düştüm. O an adeta çıldırdım oyunun içine girip, Paok başkanı gibi silahla sahada dolaşmak istedim.

Bu hırsla gittim Old Trafford'da kırmızı şeytanları çarptım. Maç 10 olmuş hala oyuncularıma go go diyordum. Adeta bir Rafa Benitez'e dönüşmüştüm, amacım sadece gol atıp topu santra noktasına taşımaktı.

tam gaza gelmistim ki heis single p. oynadigini gordum ve aklimda paok baskanindan su elemana donustun uzulerek belirtiyorum ki

little-boy-toy-gun-plastic-playing-garden-93986813.jpg

tam gaza gelmistim ki heis single p. oynadigini gordum ve aklimda paok baskanindan su elemana donustun uzulerek belirtiyorum ki

little-boy-toy-gun-plastic-playing-garden-93986813.jpg
Single mı? Ben single asla oynamam reis hiç heyecan yok onda hep aynı şeyler oluyor. Sürekli online season oynarım Galatasaraylılığımın üzerine yemin ederim ki bu skoru onlineda aldım hatta ondan öncede Rusya ile Portekiz'i yine onlinede 7-2 mi ne yemiştim. Ekran görüntüsünüde buraya atmıştım sanırım. Önceki sayfalarda var.

Fifa 17 ve 18'de online seasonda çok dehşet gollerim var. Bi ara youtube'a koyup sizede göstereceğim

Single mı? Ben single asla oynamam reis hiç heyecan yok onda hep aynı şeyler oluyor. Sürekli online season oynarım Galatasaraylılığımın üzerine yemin ederim ki bu skoru onlineda aldım hatta ondan öncede Rusya ile Portekiz'i yine onlinede 7-2 mi ne yemiştim. Ekran görüntüsünüde buraya atmıştım sanırım. Önceki sayfalarda var.

Fifa 17 ve 18'de online seasonda çok dehşet gollerim var. Bi ara youtube'a koyup sizede göstereceğim

pardon yaw seyi dediydim iste klup takimlar falan olanin adi neydi
ama yine de ustun basarilarindan oturu tebrik ederim rtash

pardon yaw seyi dediydim iste klup takimlar falan olanin adi neydi
ama yine de ustun basarilarindan oturu tebrik ederim rtash
Online season işte reis hem kulüp hem milli takımlarla falan hepsiyle oynayabiliyorsun. En yüksek lig div 1 işte Ultimate team gibi para verip oyuncu alarak değil bileğinin hakkıyla yükseliyorsun.

Online season işte reis hem kulüp hem milli takımlarla falan hepsiyle oynayabiliyorsun. En yüksek lig div 1 işte Ultimate team gibi para verip oyuncu alarak değil bileğinin hakkıyla yükseliyorsun.

iste simdi ultimate teamdeki emegime dil uzatarak ayip ettin renktas dinime imanima tek kurus vermisligim yok

Üst Alt