FIFA 19 Ana Konu - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben bu oyunu gerçekten kötü oynuyorum. :))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fifa19‘u henüz bende pek beceremiyorum :). fifa 18 de kaybettigim maclarda rakiplerim hakediyordu bir nevi, bu sezon pek yetenekli olmayan rakiplere karsi kaybediyorum.. fifa18 de bir cok kez elit kategorisine girmistim fut champs oynarken, bu sezon zorla gold1‘e girebiliyorum anca

fifa19‘u henüz bende pek beceremiyorum :). fifa 18 de kaybettigim maclarda rakiplerim hakediyordu bir nevi, bu sezon pek yetenekli olmayan rakiplere karsi kaybediyorum.. fifa18 de bir cok kez elit kategorisine girmistim fut champs oynarken, bu sezon zorla gold1‘e girebiliyorum anca

Fut champions ilk defa oynayacağım. Benim için zaman geçsin eğlence olsun,boşluktan yani. Ama ciddi anlamda iyi oynamadığımı düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Division Rivals ödüllerinden her hafta düzgün oyuncu geldi sayilir.. ilk hafta de gea, ikinci hafta ter stegen ve king if bu hafta agüero :)

86E95027-1A74-4C4D-89CE-8D150859C46C.jpeg

Aldım ps4 ile basladım bakalım. 3 5 sene once bilgisayardan fut oynamıstım baya keyif almıstım. Şimdi almamda da fut etkiliydi. Kadrom kotu karsılastıgım rakipler hep ucuk lan. Chemistry saglayamadım daha adamlar ne kadrolar kurmus :(

Üst Alt