FIFA 19 Ana Konu - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
aynen o oldu. Bi kere cosup 1.5mio coin harcadim pack icin aptal gibi. bok cikti iasöjasödjasöjda. Kafayi vurup yapmis olmaliyim o nu..... O 1,.5 mio ile simdi ki markt crash ile neler yapardim.

Cresp+ Prime campbellimin yanina 1 icon + manyak takim yapardim. Oyun icin gercek para harcamiyorum böyle gibiliyorum :(

Gerçek para harcamayarak en iyisini yapıyorsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gerçek para harcamayarak en iyisini yapıyorsun.

Bir de salak gibi o coinleri harcamasaydim daha güzel olacakti :asd:

coin kasmak cok rahat bu sene : Division rivals + WL. Bir de tech avion trading ile iyi para yaparsin. cok iyi para hemde. Bugün yine 100k yaptim tech avion ile. O nu da companion app ile yapiyorum

Bir de salak gibi o coinleri harcamasaydim daha güzel olacakti :asd:

coin kasmak cok rahat bu sene : Division rivals + WL. Bir de tech avion trading ile iyi para yaparsin. cok iyi para hemde. Bugün yine 100k yaptim tech avion ile. O nu da companion app ile yapiyorum

Tech avion nedir? Evet bence fifa serisinin en çok coİns kastıran serisi. Geçen senelerde çok kötüydü.

Stoichkovu begendin mi? Rezalet ötesi oynadi bende. Nefret ettim. Benim crespo 85 bile bin basti

Stoichovu begeniyorum açikcasi tek sorunu top sag ayagina gelince sutlarda sikinti oluyor. Bale ile beraber çift santrafor oynatiyorum ikiside solak olunca biraz sinir olabiliyorum Ama genel olarak Box içinde yüzde yüz sapliyor ikiside.

Açikcasi su ana kadar oynadigim net Ronaldodadan sonra utopik rakamlara satilmayan en iyi Forvet Ben yedder Avrupa Ligi Karti.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt