FIFA 19 Ana Konu - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu hafta wl liginden hediye beklentisi olanlar kimler? Birde bu klasman atlama olayı neden bu kadar gıcık? Tam o puana geliyorum bir şekilde puan eriyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Wl oyuncusu koscielny geldi,oyuncu seçiminden. Diğerleri ise nerede işe yaramaz var bana verdi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bugün Cristiano Ronaldo(satılamaz) çıktı paketten ben de tüm takımı sattım ve 740k param var takımda 550'ye yakın oyuncu var . 80+ 50 oyuncu var ve takımdaki satılamayan ama görevlerde kullanılabilecek ya da monte edilebilecek en değerli oyuncular şunlar : ( bunun dışınde 11 de siyah takas fırsatı oyuncusu var ) Şimdi hesabımı satmayı düşünüyorum :) Ne dersiniz beyle bu işten anlayanlar ne kadar eder ? Biri 500-600 civarı teklif etti çok iyi para dedim başta fakat araştırınca aşırı az geldi sizin fikirler neler ne kadar eder ?50799390_761439600897423_3486473533985390592_n.jpg

Bugün Cristiano Ronaldo(satılamaz) çıktı paketten ben de tüm takımı sattım ve 740k param var takımda 550'ye yakın oyuncu var . 80+ 50 oyuncu var ve takımdaki satılamayan ama görevlerde kullanılabilecek ya da monte edilebilecek en değerli oyuncular şunlar : ( bunun dışınde 11 de siyah takas fırsatı oyuncusu var ) Şimdi hesabımı satmayı düşünüyorum :) Ne dersiniz beyle bu işten anlayanlar ne kadar eder ? Biri 500-600 civarı teklif etti çok iyi para dedim başta fakat araştırınca aşırı az geldi sizin fikirler neler ne kadar eder ?Ekli dosyayı görüntüle 39029

Bence oyna keyfini çıkar.

oyunu yine langirta dondurmekte gecikmediler
bu sefer absurd statsli topculari erken doldurdular oyuna
gures - rugby - hokey arasi maclar oynaniyor
oyundan aldigim haz minimuma inmis durumda
hain satilmis ea

Üst Alt