FIFA 19 Ana Konu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Trippier i Şener ile aynı yapmışlar neredeyse.81 saçmalık olmuş.

Demoyu dün 3 saat civarı oynadım. Maç içi formation değişikliği süper olmuş.Ultimate te bunun karşılığı nasıl olacak merak ediyorum.Çünkü adamları istediğin yere kaydırma yok.Heralde sadece formation üzerinden oynama olur.Talimatlarda farklı seçenekler var.Bek oyuncusuna extra bi bindir seçeneği eklenmiş.Ayrıca Kimmich gibi ceza sahası içine ters bindirme koymuşlar. Takım presi vs detaylandırılmış.

Oyunun gameplayi için devrim olmuş desem çok mu iddialı olur bilmiyorum.Top kontrolü değişmiş.Şutlar bence tamamen değişmiş.Bazen vuruş hissi anlaşılmıyor.Bazen çok efsane goller büyük haz veriyor.Ortasını bulurlar diye tahmin ediyorum.Spikerleri hiç beğenmedim.

anlat ahbab............ nasil bisey

bi kere eas fc levelin yüksekse 1000lik coin boostları açıp yolunu bulacaksın, trading de çok kolaydı ea access için ne desem yalan olur diğer platformlar adına, adamlar quaresmayı 1kdan koyuyordu topladım 3erden sattım falan

oynanışa gelince çok güzel ama işte high pressure oynayanlar kendileri hiçbir halt yapmaksızın savunma yapmaya çalışıyorlar ve işe de yarıyor maalesef son maçlarımda kaybettim paso 1-2 tane prof denk gedi gerçi youtubeden bildiğim, online divisions kalkmıs rivals diye bir şey gelmiş , önce 5 tane maç yapıp seviyeni belirliyor bir divisiona atıyor ordan oynayarak puan topluyorsun seviye atlıyorsun falan , fut championsa katılmak için 2000 puana ulaşman lazım veya elemesiyle gideceksin falan, rivalsde günlük bi süre var o süre dolduktan sonra derecene göre ödül alıyorsun ödüller opsiyonlu olmuş ben sırf 32 k coins vereni seçtim mesela diğerlerinde takaslanamaz güzel paketler vardı

netcede fut yine önümüzdeki yılımızda epey zamanımızı çalacak gibi duruyor ahbab

bi kere eas fc levelin yüksekse 1000lik coin boostları açıp yolunu bulacaksın, trading de çok kolaydı ea access için ne desem yalan olur diğer platformlar adına, adamlar quaresmayı 1kdan koyuyordu topladım 3erden sattım falan

oynanışa gelince çok güzel ama işte high pressure oynayanlar kendileri hiçbir halt yapmaksızın savunma yapmaya çalışıyorlar ve işe de yarıyor maalesef son maçlarımda kaybettim paso 1-2 tane prof denk gedi gerçi youtubeden bildiğim, online divisions kalkmıs rivals diye bir şey gelmiş , önce 5 tane maç yapıp seviyeni belirliyor bir divisiona atıyor ordan oynayarak puan topluyorsun seviye atlıyorsun falan , fut championsa katılmak için 2000 puana ulaşman lazım veya elemesiyle gideceksin falan, rivalsde günlük bi süre var o süre dolduktan sonra derecene göre ödül alıyorsun ödüller opsiyonlu olmuş ben sırf 32 k coins vereni seçtim mesela diğerlerinde takaslanamaz güzel paketler vardı

netcede fut yine önümüzdeki yılımızda epey zamanımızı çalacak gibi duruyor ahbab

Yani benim gibi daha cok pas yapip gol atma derdinde olanlar micti.

Zaten hep öyle oynarim, defansif anlamda allah ne verdiyse saldir yavrum. Atak ise Guardiola style

Yani benim gibi daha cok pas yapip gol atma derdinde olanlar micti.

Zaten hep öyle oynarim, defansif anlamda allah ne verdiyse saldir yavrum. Atak ise Guardiola style

ben de öyle oynuyorum ofansif olarak , yan pas geri pasla doğru zamanı bulana kadar topa sahip oluyorum da işte burda rakibin bilgisayarın yönettiği oyuncuları öyle basıyor ki high press seçtiğinden bazı basit pasların bile rakibe gidebiliyor sıkıntı ama zamanla düzeltirler bunu prolar ağlar "ai defending overpowered" diye

GSC App

50.saniyede atılan bir golü herhangi bir futbolcunun atma ihtimali yok

Oyuna bir şeyler katacağım derken bokunu çıkartmışlar desek yeridir herhal

Görsellik iyidir de aşırı olmuş bu

Yeter be high press olayınıza sokayım arkadaş.
Pas oyunu için her maç illaki bir tane oyun kolunu mu kıralım, bunu mu istiyor yani EA?

Üst Alt