FIFA 19 Ana Konu - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
FIFA 20 Xbox One fiyatları: Standart Edition – 427,50 TL Champions Edition – 558 TL Ultimate Edition – 627 TL FIFA 20 PS4 Fiyatları: Standart Edition – 429 TL Champions Edition – 559 TL Ultimate Edition – 609 TL FIFA 20, 27 Eylül 2019 tarihinde satışa sunulacak.

Geçen sene 89€ ya Ultimate Edition almistim ama kesinlikle Bu hatayi bir daha yapmayacagim

FIFA 20 Xbox One fiyatları: Standart Edition – 427,50 TL Champions Edition – 558 TL Ultimate Edition – 627 TL FIFA 20 PS4 Fiyatları: Standart Edition – 429 TL Champions Edition – 559 TL Ultimate Edition – 609 TL FIFA 20, 27 Eylül 2019 tarihinde satışa sunulacak.

Geçen sene 89€ ya Ultimate Edition almistim ama kesinlikle Bu hatayi bir daha yapmayacagim
oyunun beş kuruş değeri yok

player potentiallari degistirmeleri iyi olmus. artik hep ayni oyuncular alinmaz. oynayan iyi oluyor kötü oynayanin ratingi düsüyor
FIFA 20 için mi bu yorumun? Sayfaya giremiyorum maalesef şuan (error 500).

Benim cepte ki browser ile sorun mevcut herhalde. Server sorunu değilse.

Bu sene untradeble Toty Kante çekmistim. Tradeble olsaydi eliteyi zorlardim ne yazik ki Gold 1 i geçemedim. Forvet hattimda Stoichov prime SBC ye gömdüm Coinslarimi çok büyük hata yapmistim.

Daha önceki yıllarda yapıldı. Çokta güzel olmuştu. @Nurullah Fethi iyi bilir,İsviçre milli takımı ile Çanakkale geçilmez oynayıp şampiyon olduğumu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bana da Şili çıkmıştı abi. Sadece Sanchez ve Vidal ile yarı finale kadar gelmiştim.

Sana elenmiştim. Valla güzel turnuva olmuştu umarım yenilerini de yaparız forumda.

hangi oyuncu olduguna bagli .d
bende neredyse her oyuncuyu yaptim lan. Lacazette xmas, firmino xmas+ flashback, sturridge flashback, pato flasback, untrade tots torrera xmas,ibra flashback...

artik 3 mio rahat gitmistir. arti ksadece 4-5 tane yapip + 0 icon yapacagim untrade

Bende çok dengesiz harcamalar yaptim aga ibralar sturridgler bana da girdi EA bana settlement Agreement anlasmasi yapmasini sattigin kadar al uygulanmasini getirecegini düsünüyorum bana özel 😄

Üst Alt