FIFA 20 Ana Konu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
En son fifa 18 almistim
19 almadim copy paste ayni oyundu diye
Fifa 20 demo oynadim yine copy paste bildigin ayni oyun ha fifa 18 ha 20 sadece 1 2 gol sevinme sekli ekliyorlar serefsizler

Abv fifa yine fortnite a kaldik gta 6 cikana kadar

SM-N960F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Sokak futbolu yeni yani bide serbest vuruşlarda güzel yenilikler getirmişler bence.

Pek yenilik yok bunlardan hariç yani dediğin gibi. Oyunun temposu sanki biraz daha yavaş. Pes alırım galiba yamaları çıkarsa

FIFA 20 oynayan var mı? Oyun hala yavaş mı daha demo görüntülerini izleyemedim ona göre alacağım. 19'u baya oynadım fakat yavaşlık hoşuma gitmedi. Eskiden hızlı kanatları alır vura vura giderdik artık 2 adım ileriye gidemiyoruz pasa zorluyor oyun.

Demoyu şimdi indirdim maç yapmadan ilk izlenimlerim kadro değiştirme menüsü çok kötü pes gibi gri ekran koymuşlar içim karardı. Eski fifalarda ne güzel yeşil saha vardı berbat etmişler. Ayrıca oyuncuların hangi ülkeden olduğunu yazan kısmıda kaldırmışlar kötü olmuş

Son düzenleme:
tahminen ratingleri fenerbahceli birisi yapiyor türkiye ligi adina.. cünkü hic adil bulmuyordum gecen senelerdeki ratingleri.. serdar aziz bizdeyken mesela bi ara 74e kadar düsmüstü.. eminim gecen sene tam oynamamasina ragmen bu sene düsürmemislerdir ve yine gold kart sahibi olur.
Serdar aziz 76 dan 77 ye cıkmış renktaş:D komedi ratingler bu sene Tr ligi bildiğin çöp yani.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt