FIFA 20 Ana Konu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Oyunun pc sürümünü aldım ama şimdi bunu pc'de oynayınca Fut Champions'da sıralamaya giremiyoruz değil mi ? Öyleyse sebebi nedir acaba :unsure:

Veya online maç atmak istersem xbox veya ps grubuyla eşleşebiliyormuyum ?

eşleşemezsin

pcde sıralamaya gidersin ama pc turnuvası yok

ama şöyle söyliyim pcde top 100 yapabiliyorsan forumca sana ps4 alalım bizi temsil et çünkü pcde top100 yapanların çoğu hileyle oyuncularını boostluyor onları yenebiliyorsan ps4tekiler vız gelir sana

GSC App

eşleşemezsin

pcde sıralamaya gidersin ama pc turnuvası yok

ama şöyle söyliyim pcde top 100 yapabiliyorsan forumca sana ps4 alalım bizi temsil et çünkü pcde top100 yapanların çoğu hileyle oyuncularını boostluyor onları yenebiliyorsan ps4tekiler vız gelir sana

GSC App

Egemenciğim wl'de en iyi performans'ın neydi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

20 abi gold 1

ama bi kere 17de 14 başladım zaman olmadığından 20de 15de kaldım kesin geçerdim rekorumu :D

benim kıbrısta net kötü bir de öyle bir dezavantajım var

Benimde en iyi performansım 15 galibiyet altın 3 diye kalmış aklımda. Onun üstüne çıkamadım. Bu hafta ilk 10 maçta 1 galibiyet aldım. Ertesi gün 20 maçta 14 galibiyet 6 mağlubiyet yaptım. Tuhaf şeyler oluyor,anlam veremiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

drogba ve Hagi iconlarini alacagim. Sanirim drogba prime hayvan gibi fiyat olur. Umarim Drogbanin GS karti cikip baby icon olur

EAz-_VfX4AAfiui

Almanya Online Spor gazetesi ''Ligablatt'' diyor ki:

FIFA 20 de EA' den Onaylanmış yeni Stadyumlar bunlarmış:

Estadio El Sadar (CA Osasuana)
Los Caramanes (FC Granada)
Estadio de Son Moix (RCD Mallorca)
Estadio do Dragão (FC Porto)
Türk Telekom Stadium (Galatasaray)
Elland Road (Leeds United)
Celtic Park (Cetlic Glasgow)
Commerzbank Arena (Frankfurt)
Weser Stadion (Bremen)
Red Bull Arena (Leipzig)
Bayer Arena (Leverkusen)

FIFA 20 - 27.Eylül 2019 PS4,XBOX One ve Nintendo Switch icin satışa çıkacak.

zQik298zdugvdZaRQD7jTM.jpg

''gamerz.de'' internetsite'si de aynı diyor.

Uzun lafın kısası: Bu 2 Kaynaklara göre Türk Tekom Stadyumu FIFA 20' de yer alacakmış.
Ne kadar doğru bilmem ama bi haberınız olsun isterim.

Kaynaklar:

PS4'e alasım var bu oyunu ama PS PLUS'a para vermek istemiyorum. PS4'de de zaten Fifa dışında multi oyun oynamıyorum o yüzden kararsız kaldım.

Üst Alt