FIFA 20 Ana Konu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
tamam kanka ben standart alırım senden de cüzi bir şey alırım ortak kullanırız 600 lira veremem zaten ultimate team sıfırdan ekstra paketsiz bile ilerleyebiliyor sbcler sayesinde artık

şimdi ortak aldığım çocuğa yola devam etmeyeceğimizi deklere edeyim sana haber veririm

HO tarafımıza

EAaxtWjXsAAk7To

All players will start their Pro Clubs experience at an 80 overall rating.

Çok saçma.
Gelişime ne gerek var 80 ile Start olcaksa :D
Zaten 78-80 arası başlıyorduk traitler açılınca. FIFA 19'da defans sistemi yüzünden 91 overall 95-96 hıza sahip kanat oyuncularından daha hızlı stoperler oluyordu neredeyse. FIFA 19 3-4 gün önce PC'de Origin Access'e gelince bir de bilgisayarda oynayayım diye açtım 50 maç civarında 86 oluyor zaten overall. 400 maç civarında 92 olabiliyorsun galiba.

gercekten artik tam bir robot oyununa döndü son yillar, özellikle bu seneki sacma tekniklere karsi hic bir müdahale yapamiyorsun ayrica timed finish tam bir rezalet, golleri sorarsaniz uzaktan 85+ sutu olanla tek vurusla gelen topa vurdugunda 99% gol oluyor.

Yakınlarda tüm takımı satıp komple pakete yatırmıştım coinsi tabii ki hiç coins kalmadı, kar edecek hiçbir oyuncu çıkmadı rezalet. Fifa Points olayıda çok zorluyor. Hiçbir şekilde rakiplere yetişemiyorsun kadro olarak hep bir adım öndeler. Komple kalksa güzel olur Points. Denk kadrolarla mücadele etsin herkes.

Yakınlarda tüm takımı satıp komple pakete yatırmıştım coinsi tabii ki hiç coins kalmadı, kar edecek hiçbir oyuncu çıkmadı rezalet. Fifa Points olayıda çok zorluyor. Hiçbir şekilde rakiplere yetişemiyorsun kadro olarak hep bir adım öndeler. Komple kalksa güzel olur Points. Denk kadrolarla mücadele etsin herkes.
mantikli düsün, artik fifanin yani eain umrunda degil kim oynuyomus kim oynamiyormus, adamlar atti önümüze ultimate teami, artik yenilenmeye bile gerek duymuyor, ne milyon eurolar dönüyor tahmin edemezsin, bein sports sky ran heryerde gösterilmeye basladi, misal herhangi birisi gram fifa oynamamis tanimiyo bile, bu sayede onun bile farkina varmasina sebep, bütün bunlar varken bukadar kazaniyorken, fifa pointsi kaldirip senin iyiligini oyun zevkinimi düsüncek?

pesci degilim, ama bu fifanin imparatorlugunu konami (pes) bitirebilir, juventus hamlesiyle basladi, sirada bayern varmis, büyük zarar!

Black Friday'e kadar beklenecek baska care yok bu fiyatlarla... Hos, gecen sene oyle cok iyi bir indirim olmamisti.

Hakkaten yazik bize. Bir oyuna 500 lira para... Akil alir gibi degil.

Oyunun pc sürümünü aldım ama şimdi bunu pc'de oynayınca Fut Champions'da sıralamaya giremiyoruz değil mi ? Öyleyse sebebi nedir acaba :unsure:

Veya online maç atmak istersem xbox veya ps grubuyla eşleşebiliyormuyum ?

Üst Alt