FIFA 20 Ana Konu - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yıllardır fifa oynarım en eksik çıkan oyun bu oyun olmuş. Kariyer modu bitik, savunma yapmak imkansız, reaksiyonlar çok düşürülmüş çalım atmak zorlaştırılmış. Çalım atmak için sağ analogu kullanmanız gerekiyor. Gerçekçilik yapalım derken daha da bozmuşlar. 2-3 güncellemeye daha ihtiyacı var.

Bugün gençler maçında bokluk olacağını bildiğim için izlemedim, bari dedim fifa atayım keyifleneyim. Yaptığım maça bak. Zamanında aynı şekilde bi edit görmüştüm internette, benzerini yaptım. Sinirlerimi harap edeceğime eğleneyim böyle ne güzel. 😂
en geç golü yedikten sonra televizyona yumruğu geçirmiştim

Oyun hic akici degil yaw, bir takozluk var oyunda ama cozemedim. Diger arkadaşların da belirttiği gibi arkaya sarkmak kolaylasmış lakin sarktıktan sonra topu kontrol edip sürüp gidip gol vuruşunu yapmak mesele. Iki mac yaptım hic zevk almadım, hatta sıkıldım. Ins alışırım.

Fifa 16 dan beri div 1 de oynuyorum. Savunmayı otomatik değil kendim yapıyordum zaten iyi savunma yaptığım için hep div 1 deydim. Fifa 20 yi bugün aldım savunma yaparken baya zorlandım çok kolay gol yiyorum bakalım yine div 1 yapabilecek miyim ama ilk izlenim olarak şunu söyleyebilirim Servet'in Şevşenko'yu karşıladığı gibi çaresizce savunma yapmaya çalıyorum

Üst Alt