FIFA "Elle Oynama" Kuralını Değiştiriyor! Saat Modeli - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA "Elle Oynama" Kuralını Değiştiriyor! Saat Modeli

Zannediyorum sadece bilerek yapılmayan veya bilerek yapıldığına karar verilmeyen pozisyonlar için bu kural.

Adam yerde bilerek isteyerek topu tutarsa tabiki el verilecektir.

Bu üst, alt niyet ayrımını nerede olduğunu bana göster lütfen.

Sayende bin kere okudum göremedim yinede.
:D
9c07f24249971c9d09d349500139a036.jpg

Saçma sapan bi kuraldi. Bu kadar paralara donen bir sektörde hakemin inisiyatifine bise bırakmak saçma sapan bir hareket. Eğer kol vücuda yapışık değilse yerden de sekse, götünden de gelse penaltı olmalı. Olmalı ki tartışmaya kapansın bu konu. Çizgi teknolojisiyle top geçti mi geçmedi mi cozduler. Varla da destekliyorlar amma velakin herhangi birinin inisiyatifine milyon eurolar emanet edilemez.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Saçma sapan bi kuraldi. Bu kadar paralara donen bir sektörde hakemin inisiyatifine bise bırakmak saçma sapan bir hareket. Eğer kol vücuda yapışık değilse yerden de sekse, götünden de gelse penaltı olmalı. Olmalı ki tartışmaya kapansın bu konu. Çizgi teknolojisiyle top geçti mi geçmedi mi cozduler. Varla da destekliyorlar amma velakin herhangi birinin inisiyatifine milyon eurolar emanet edilemez.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yapay zeka devreye girmeli 10 belkide 15 sene sonra.

Dediğin gibi milyonların döndüğü bir sektöre insan yönetimine bırakmak kadar sorumsuzca bir konu olamaz.

Bu var konusu olsun, gol çizgi teknoloji olsun yapay zeka hakemliğe gidileceği yönü umarım işarettir.

Yapay zeka devreye girmeli 10 belkide 15 sene sonra.

Dediğin gibi milyonların döndüğü bir sektöre insan yönetimine bırakmak kadar sorumsuzca bir konu olamaz.

Bu var konusu olsun, gol çizgi teknoloji olsun yapay zeka hakemliğe gidileceği yönü umarım işarettir.
yapay zeka gibi seyler futbolu oldurur. Bu kadar cok sevilmesinin sebebi dogal akisi olmasi

Bu konuyu yeterince tartıştım açıkçası başka platformlarda. Müsaadenle olabilir ile cevap ile yetin :)
valla bunun tartismasi bitmez..
Var gibi teknolojiler bile tartisiliyorken isin icine birde yapay zeka katmak öldürür çok net. Bence sen bunu kabullensen daha iyi olur futbol bu hatalari ortadan kaldirirsan 22 tane robotu koyalim modelleyip kodlayalim tiyatro gibi izleyelim.

Üst Alt