FIFA Kürt futbol takımını resmi olarak tanıdı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA Kürt futbol takımını resmi olarak tanıdı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: FIFA Kürt futbol takımını resmi olarak tanıdı

Ya forumdaşım yazmim yazmim diyorumda Allah aşkına amaç ne,Üstün tarih bilginimi paylaşmak istiyorsun.İşgalcilikten çıktı işi yavaş yavaş kadın hastalığına,sapıklığa getirdin

TÜRKLERİN işgalci olduğunumu kabul etmemizi istiyorsun konuyu kapatman için

Tamam forumdaşım işgalciyiz,kadın düşkünüyüzde!Yeterki kapat konuyu lütfen!

Allah Allah yaaa. Ben susunca kapanacak mı konu.

Bak renkdash senin tespitlerin yanlış bir kere.

Burası forum, ben istediğim konuya istediğimi yazarım. Bunu biliyorsun dimi?

Ben yazmayım bakayım bu konu kapanacak mı?

Ne alaka. Konuşuyoruz şurada.

Bir saat önce geldin keyif kaçıramadın.

Bu sefer geldin bak keyfi kaçırdın. Başarıyosun yani bunu.

Sen rahat ol, konuşacaksan konuş, çamur atma.

İşgal etmek Namusu-Benliği-Dini-Irkını-Dilini yoketmek yada yoketmeye çalışmaktır...

Gururla yadettiğim Atalarım bunu yapmamışlar herkese adalet ile hükmetmişlerdir...

Ötesi berisini anlamam Türk Milletine kimse işgalci diyemez Ağabeyim...

Ben bunu bilir bunu söylerim...

İşgalin manası , afrika da fransızca ingilizce, brezilyada portekizce konuşulmasıdır vs.. Bizim feth ettiğimiz hangi ülkenin dilini ya da dinini değiştirmişiz diye sor istersen ?

---------------

kürdistan denilen ülkenin kurulmasına sevinenler , anti emperyalist geçinir , halbuki en büyük emperyal güçlerin kucağına oturularak kurulan ve onların kucağında kukla olmaktan öteye gidemeyecek büyük israil projesinin güvenliğini sağlamaya çalışacak bir ülkecik olmaktan ileri gidemeyecek olduklarını da bilirler buna rağmen sevinirler sonuçta kara parçacıkları olmuştur en nihayetinde. Ayrıca bu anti emperyalist geçinen tosunlar birde anti faşisttir , ama kürt ırkçılığı onlardan sorulur ... Her ne ise O üzerinde kurulan topraklar öncelikle Türkmen ve kısmen arap topraklarıdır Müslümanlar Allah'ın izni ile uyandığı ve güçlendiği taktirde bu ülkecikler kalmayacak ve emperyalistler ve maşaları bu topraklardan def edilecekler ...

Bu haber doğru mu, çünkü açıklamayı kürt tarafı yapmış. Belki de yalan

yo savas degil Sirplar bagimsizliklarini istiyorlar ,ayaklaninca kiyima ugruyorlar

kardeşim ayaklanma ne demek iç savaş demek yani savaş..

ben ne diyorum yorumumda fetihten sonra bir tane dinlerine ırklarını dillerine karşı yapılmış bir saldırı bulamazsın çünkü yoktur bunu dedim ben sen nerelere çektin olayı osmanlı ne diyecekti tamam çekiliyoruz afedersiniz mi diyecekti yani tabiki müdahale olucak...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt