FIFA Menajerinden Olay Belhanda İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA Menajerinden Olay Belhanda İddiası!

Son düzenleme:
Dursun döneminde böyle bir olay yaşanmamıştır diyemem lakin neden şimdi? Belhanda'nın son iki maçta bu takımın şampiyonluk yolunda en kritik oyunculardan biri noktasına gelmesinden dolayı mı? Neden bir hafta önce değil de neden şimdi böyle bir haber piyasaya sürülüyor? Açık konuşmak gerekirse bu haberi iyi niyetli masum bir habercilik olarak görmüyorum. Gomis ile sezon başından beri uğraşılıyor zaten.

Mayıs ayında geleceğine inandığım yeni ve güçlü yönetimin yapması gereken ilk işlerden biri, bu medyadaki bjk hegemonyasını kırmaktır. Bu tinerci ruhlu güruh tasfiye edilmelidir.

Dursun döneminde böyle bir olay yaşanmamıştır diyemem lakin neden şimdi? Belhanda'nın son iki maçta bu takımın şampiyonluk yolunda en kritik oyunculardan biri noktasına gelmesinden dolayı mı? Neden bir hafta önce değil de neden şimdi böyle bir haber piyasaya sürülüyor? Açık konuşmak gerekirse bu haberi iyi niyetli masum bir habercilik olarak görmüyorum. Gomis ile sezon başından beri uğraşılıyor zaten.

Mayıs ayında geleceğine inandığım yeni ve güçlü yönetimin yapması gereken ilk işlerden biri, bu medyadaki bjk hegemonyasını kırmaktır. Bu tinerci ruhlu güruh tasfiye edilmelidir.

Kenan Ünal

abv juve

Bu da ayrı bir konu. Üzerimizden haftalardır bu haberler yapılıyor, yapılmaya devam edecek. Ancak, bu senin buna benzer bugünlerde çıkan haberlere inandığını gösteren mesajlar yazıp, bu habere yav he he yazmanı değiştirmez, aksine dahi vahim. Madem üzerimizden bu haberlerin yapıldığının farkındasın, neden bazısına inanıyorsun?

Bu da ayrı bir konu. Üzerimizden haftalardır bu haberler yapılıyor, yapılmaya devam edecek. Ancak, bu senin buna benzer bugünlerde çıkan haberlere inandığını gösteren mesajlar yazıp, bu habere yav he he yazmanı değiştirmez, aksine dahi vahim. Madem üzerimizden bu haberlerin yapıldığının farkındasın, neden bazısına inanıyorsun?
Mantıklı olan herşey e inanabilir bunada inanabiliriz lakin zamanlama tezat

abv juve

Mantıklı olan herşey e inanabilir bunada inanabiliriz lakin zamanlama tezat

abv juve
Yahu Gomis hakkında çıkan haberlerin zamanlaması da tezat. Bunlar, buna gerekli müdaheleleri yapan yönetimler olmadıkça her zaman olacak. Benim dikkat çekmek istediğim geçen söylediğim gibi senin Belhanda dışında ki oyuncular hakkında ki tutumun, diğer oyuncular hakkında çıkan benzeri haberlere inandığını gösteren mesajlar yazman. Ben bu tür dolapların bundan önceki yönetim tarafından döndürüldüğüne inanıyorum. Medya yazmış, zamanı manidarmıș, bunların hepsi doğru ama bu son bulmayacak, o yüzden benim için daha önemli olan nokta bu dönemin didik didik edilmesi. Kim ne çaldı ise bir şekilde hesabını vermesi.

Son düzenleme:
Üst Alt