FIFA mı PES mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA mı PES mi?

Cevap: FIFA mı PES mi?

bence fifa

son 1-2 yıldır pes oynamadım 2 yıl öncesine kadar peste hızlı koşuyosan iyisin yoksa kötü. tamamen koşmaya dayalı bi oyundu

---------------

PES...

Eskiden FIFA oynardım... PES 6 öncesi...

Sonra PES 6 ile tanıştım... Hatta birkaç oynamıştım ama lisansı alınmayan takımlar ve oyuncular tuhaf isimler ile mevcuttu. O olayı beğenmemiştim.

Eskiden net ortamı bu kadar gelişmediği içinde yama vs olayı da pek yoktu. Sonra yamaları keşfettim ve PES çi oldum :)

Ve yamaları nette arayıp bulmak kesmedi bu sefer kendim formaları yapmaya başladım.

Neyse ... FIFA data konusunda rakipsizdir... Çok takım ve çok oyuncu vardır... ( Daha doğrusu vardı.Son zamanlarda pek oynamadım)

Ama PES ise görüntü olarak hoşuma gitmişti... Daha gerçekçiydi...

PES konusunda yama ( forma vs) data bankam büyüyünce bir daha da bırakmak istemedim.

FIFA 2009 , 2010 , 2011 denemek için kurdum ama açıkçası menüsü çok karışık geldi.

Ayrıca oyun kolu ayarları beni bezdirdi... Sonra (en azından geçici olarak ) tövbe ettim FIFA 'ya..

Uzun lafın kısası PES diyorum :) :yenieek:

Dünya da sadece Türkiye'de PES FIFA'dan daha cok oynaniyormus. Buna ragmen forumda Fifa'nin bu kadar yüksek oy olmasi beni sasirtti dogrusu.. :)

cunku FIFA diyenlerin cogu eski PES severler.. sadece daha bilincliler.. su anda FIFA alan aslinda PES almis olur.. adi FIFA ama ici PES..

PES'i yapan dahi ve yenilikci ekip artik FIFA icin calisiyor.. sonucun boyle olmasi normal..

bu anketin sonucu heryerde fifa çıkıyor. ama bir playstation cafe'ye gidin. 10 masadan belki 1'inde fifa vardır, diğerleri pes'tir. bu çelişkiyi çözemedim :)

iki senedir ikisini de oynayıp bu sene fifa daha iyi olmuş diyorum. ama sene içinde kendimi pes oynarken buluyorum. :D

Fifa tabiki.

Birçok Pes oynayan arkadaşım vardı.Herifleri uzun uğraşlar sonucu Fifa oynamaya ikna ettim.Şimdi onlar diyor hadi Fifa oynayak diye. :D

PES 2010`dan sonra cok kötü bozdu.

00-10 arasi hep PES oynardim, sonra Fifa ya gectim.

PES`den Fifa`ya gecenler Fifa`yi oynadikca, "PES ne hale gelmis yahu" diyorlar.

98 yılından beri winning eleven oynarım.geçtiğimiz sene fifa 12 yi denedim bi haftada sildim.Herkesin zevki ayrı tabi.fifa daha yapmacık geliyor bana.

Yine mi? Geçerse kişiden kişiye geçebilir. Dünya genelinde satış bakımından yüksek ihtimalle ezilecekler.

Top kontrölü gelişmiş,takımların gerçek oynayışları gelişmiş.En önemlisi ise eskisi gibi X e basıp pres yapınca sonu hüsranla bitiyormuş.Defans sistemini geliştirmişler falan filan diye okudum.Bence geçer PES bu sene

Üst Alt