FIFA mı PES mi? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA mı PES mi?

Cevap: FIFA mı PES mi?

2004-2010 arası EA resmen batırdı, rezil oyunlar çıkardı, o batırdığı süreçte Konami çok iyi işler yaptı, özellikle PES 6 efsanedir, daha sonra FIFA 11,12 ve 13 ile tekrardan müthiş bir yükselişe geçti, kolay kolay da tahtı bırakmaz, PES her ne kadar önümüzdeki yıl yeni motoruyla gelecek denilse de 2 yıldır aynı hikâyeyi dinliyoruz, robot adamlarıyla FIFA ile yarışamaz.

Bu durumu özetleyen bir 9GAG paylaşımı:

5479429_700b.jpg

kaç kere diyeceğiz fifa veletlerin, çoluk çocuğun oyunu ve kolay, PES 2009 efsane oyundur sonrası rezalet. PS4 ve XBOX720 ile süper çıkış yapar umuyoruz :b5:

ayrıntı olarak fifa kesinlikle önde ama fifayı sevmeme rağmen oynarken pes kadar keyif vermiyor

2014 'e kadar PES 'ti. Şimdi C şıkkı (Hiçbiri)

Benim oyunlara bakış açım : " Formasını kolayca yapabiliyormuyum" şeklindedir.

PES14 te forma formatı değişti. Herşey değişti.

2014 'e kadar PES 'ti. Şimdi C şıkkı (Hiçbiri)

Benim oyunlara bakış açım : " Formasını kolayca yapabiliyormuyum" şeklindedir.

PES14 te forma formatı değişti. Herşey değişti.

abi ben daha geçen gün fileloader yardımı ile internetten indirdiğim png formatındaki 2014/2015 galatasaray ve fenerbahçe formalarını yükledim oyuna

onurcetin diye bir çocuğun çalışmalarıydı

pnglerin dizaynı mı değişti ne oldu ki

Çeptalk

abi ben daha geçen gün fileloader yardımı ile internetten indirdiğim png formatındaki 2014/2015 galatasaray ve fenerbahçe formalarını yükledim oyuna

onurcetin diye bir çocuğun çalışmalarıydı

pnglerin dizaynı mı değişti ne oldu ki

Çeptalk

Eskiden 1024x512 idi. Şimdi 2048x2048 oldu. Aslında daha iyi oldu. Detaylar daha iyi görüntülenecek. Ancak elimde yeni formata göre materyal yok. Hepsini sıfırdan hazırlamam gerek. eski formatta elimde 3-5 GB veri var. Şablonlar vs. Ayrıca yüklemek te sorun. Oyun da kasıyor. Çok ağır. Eh biraz da yaşlandığımı kabul etmek lazım.

Bu arada Onur çok iyi bir formacıdır. Severim ve takdir ederim kendisini. Yaşı küçük olduğu halde büyük işler başarmıştır.

Eskiden 1024x512 idi. Şimdi 2048x2048 oldu. Aslında daha iyi oldu. Detaylar daha iyi görüntülenecek. Ancak elimde yeni formata göre materyal yok. Hepsini sıfırdan hazırlamam gerek. eski formatta elimde 3-5 GB veri var. Şablonlar vs. Ayrıca yüklemek te sorun. Oyun da kasıyor. Çok ağır. Eh biraz da yaşlandığımı kabul etmek lazım.

Bu arada Onur çok iyi bir formacıdır. Severim ve takdir ederim kendisini. Yaşı küçük olduğu halde büyük işler başarmıştır.

Futbol oyunların yaşı olmaz abi .

Babam(62) bile oynuyor arada sırada :DD

fifaya alışsak pes çoçuk oyunu gelir kabul ediyorum ama pes'e gönül bağımız var yani geçmişten gelen

Üst Alt