Fifa Online Maçlarında Hristiyan Takımların Avantajlı olması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fifa Online Maçlarında Hristiyan Takımların Avantajlı olması

Fifa-16-Schiedsrichter.jpg

Ne zaman Dortmund, Liverpool, Napoli veya Ajax takımlarına karşı Online oynadığımda bir müslüman takımı ile, bu takımlar her zaman avantajlı oluyor. Çektiğim şutlar bir türlü kaleye girmiyor, kalecim 7 yaşındaki çocuktan bir farkı kalmıyor kalede. Hakemlerin her pozisyonda bana kart göstermesi veya olmayan penaltıya annasına küfür edilmiş gibi koşmasına artık dayanacak gücüm kalmadı.

Şimdiye kadar Bilgisayar kasamı, ps4 kolu ve ps4 slime parçaladım evde. Gece 2de hayatımda etmediğim küfürleri etmeye başladım. Hatta bir kere ea sportsu arayıp küfür edecektim, ama 32 dakika bekleme süresi nedeni ile telefonu kapatmıştım. Yapımcılara evde etmediğim küfür kalmadı artık

Bunları yaşan sırf ben miyim? Özellikle Fifa 16da fark ettim bunu. Pro Evolution Soccer oynadığımda böyle sorunlar ile nedense karşılaşmıyorum.
Buradan kufret rengdas.

EA SPORTS (@EASPORTS) adlı kişiye göz at: EA SPORTS (@EASPORTS) | Twitter
EA SPORTS FIFA (@EASPORTSFIFA) adlı kişiye göz at: EA SPORTS FIFA (@EASPORTSFIFA) | Twitter

IMG_0367.jpg

Bunuda birisi açıklasın o zaman, bugün bu yapımcılar yüzünden Bilgisayar kasamın camını kırdım gerçek camdı plastik değil Allah belanızı vermesini diliyorum yapımcılar, yarını göremezsiniz İNŞALLAH

Muzaffer bey oyunda bile sansiniz yaver gitmiyor bu durumu neye bagliyorsunuz acaba :D

Oyunu acmadan once filan boy abdesti filan al belki bir faydasi olabilir :D

Üst Alt